Witam :)
#1

Trafiłem tu przez wujka google [Obrazek: oczko.gif] szukałem odpowiedzi na dręczące mnie pytania i dalej szukam czytając różne posty o snach a sporo mnie zaciekawiło z innych tematów magia tarot numerologia, heh nigdy bym się nie spodziewał że mnie tak wciągnie.

Tak jak w tytule jestem nowy na forum wiec tak jak inni się przedstawię. 
Mam na imię Przemek i jestem ze Świętokrzyskiego. Z tarotem nigdy nie miałem do czynienia ale często czytam horoskopy Oczko
Jest też troche inna sprawa ze snami zawsze ale to zawsze ich nie pamiętam miałem tylko parę wyjątków że je zapamiętałem i wszystko się spełniło dokładnie tak jak w tych snach.
Mógłby mi ktoś z tym pomóc?

Hmm źle sformułowałem prośbę chodzi mi o to czy można nad tym zapanować a nie tylko tak z przypadku któryś zapamiętam, dodam że sny spełniły sie w 100% dokładnie tak jak mi się sniły i w takiej kolejności, koleżanka która była jedną z bohaterek snu jak jej o tym powiedziałem smiała się w niebogłosy. Potem juz nie było smiesznie bo facet ja zostawił nawet to co miała na sobie w tej chwili się zgadzało.

Ahaś dodam jeszcze ze kiedyś jakaś babcia czy cyganka powiedziłą mi ze jestem stara dusza/duchem czy cos takiego to może mieć jakiś związek?
Odpowiedz
#2

Witaj Oczko
 jest tu parę osób specjalizujących się w sennych interpretacjach, także powodzenia w zapamiętywaniu snów Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Witamy Cię na naszym forum.  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości