Krwotok z nosa
#1

Dziś w nocy miałam nieprzyjemny sen. Nie był mocno niepokojący, ale dopiero czytając jego interpretację w senniku nieco mnie przeraził. 
Śniło mi się, ze krwawię z nosa. Bardzo szybko opanowałam krwotok okładem z lodu na nasadę nosa i sporządzeniem tamponów mających zatamować krwawienie. We śnie dość szybko rozwiązałam problem. 
Według sennika to sen zwiastujący kłopoty, chorobę i nieszczęścia. Chętnie poznam Wasze interpretacje Uśmiech
Odpowiedz
#2

Dużo zależy tu od kontekstu sytuacji. Może po prostu za dużo przejmujesz się jakaś sprawą?

P.s. Na blogu piszesz , że używasz kart "kamieni szlachetnych". Co to za talia?
Odpowiedz
#3

Ogion dziękuję za podpowiedź ☺Mijający tydzień obfitował w wiele stresujących wydarzeń. Może sen jest wyrazem wewnętrznego niepokoju.

Wróżę kartami kamieni szlachetnych autorstwa Edyty Hedger. Mam kącik na forum gdzie udzielam wróżb w formie przesłania wykonanych tą talia. Tam są zdjęcia kart.
Odpowiedz
#4

Krew zazwyczaj znamionuje problemy  z krewnymi. Okładałaś nos lodem, więc jest to podpowiedź aby w razie problemu z kimś z rodziny, nie wchodzić w energię kłótni, aby nie wchodzić w emocje , bo wówczas możesz "popłynąć", powiedzieć za dużo., lepiej je wyhamować, zamrozić, przeczekać trudny czas.
Odpowiedz
#5

Lady of Dreams na razie sen nie przyniósł negatywnych zdarzeń. Uważnie przeczytałam Twoją interpretację i zastosowałam się do niej Oczko Starałam się trzymać język na wodzy, co mi się udało, bo akurat nie było okazji by wyrazić własne zdanie. Masz w 100% rację doradzając mi zamrozić sytuację, to najlepsze rozwiązanie Buziak
Odpowiedz
#6

Sen ten mogł tez pokazywac oziębione, zdystansowane kontakty z krewnymi,niekoniecznie coś złego.Oczko

Miłego dniaOczko
Odpowiedz
#7

Staram się dystansować od niemiłych sytuacji, wyciszyć, nie brać udziału w sporach, więc sen idealnie pokazał sytuację i rozwiązanie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc Lady of Dreams Buźki
Odpowiedz
#8

Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości