Witam wszystkich!
#1

Dobry wieczór,
jestem nowa na forum, a nowemu zawsze wypada się przedstawić Uśmiech
Jeśli chodzi o tarota to jestem laikiem. Nigdy nie zabierałam się do praktykowania, a jedynie widziałam jak rozkładane są karty. I było to dla mnie doświadczenie bardzo interesujące i ciekawe. Zwykle sięgam z pytaniami do kart, kiedy mam ważny dylemat, kiedy czuję intuicyjnie, że tego potrzebuję. Kiedy wiem, że z czymś sobie radzę i mogę strategię obmyślić sama nie ciągnie mnie do kart. Jednak kiedy odczuwam wewnętrzną pustkę i nie wiem co robić, bo czuję że kręcę się w miejscu - to i owszem.

Myśl o tarocie przewijała się w moim umyśle od czasu, kiedy o nim usłyszałam pierwszy raz (a było to lata temu). Zawsze ciągnęło mnie do tego co nieznane, w pewnym sensie niewyjaśnione. Jednak zauważyłam, że zbliżam się do tarota wtedy, kiedy mam jakiś wewnętrzny dylemat, kiedy nie wiem co zrobić czy jestem na zakręcie. Wtedy też staram się wsłuchać w intuicję i nasłuchiwać siebie. A jak trafiłam na forum? Oczywiście przetrzepałam czeluście internetu w celu lepszego obeznania się z tematyką i trafiłam tą metodą na to forum

Mój nick związany jest z moim imieniem. Dziewiątka natomiast z daty urodzenia. Poza tym lubię dziewiątki Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witaj Kwiatek
Odpowiedz
#3

Witam Cię serdeczne na naszym forum, Kama9.  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości