Warsztat 190 - Dzień dziecka
#1

Witajcie Kochani! Rotfl

Mój warsztat będzie polegał na odgadnięciu w jaki sposób spędziłam Dzień dziecka -01.06.2018, czyli dokładnie wczoraj Uśmiech zrobiłam sobie mały prezent z okazji Dnia dziecka, spełniając tym także ciche marzenie.

Aby uściślić —> proszę abyście wskazali w jakiej „rekreacji” uczestniczyłam? 
Ile osób brało w niej udział? 
Możecie podać wszystkie szczegóły jakie tylko uda się Wam odczytać z kart. 
Pogodę, ilość osób, kolory. 

Rozwiązanie podam na koniec przyszłego tygodnia.
Odpowiedz
#2

Fajny warsztat, na pewno wezmę udział, niech tylko wejdą we mnie moce ;--) bo dziś już padam na pyszczek :--))
Odpowiedz
#3

Jak Paulina spędziła dzień dziecka Uśmiech

Co to była za rekreacja 
7 buław - na pewno wymagała działania z Twojej strony i to działania zdecydowanego, musiałaś użyć siły czy to fizycznej czy argumentu by się przed czymś bronić, stworzyć dystans,  rozjaśnić sobie sytuację Uśmiech

Ile osób brało w tm udział?

XIII Śmierć - Nie mam za dużo ludzi ale pojawiły się zwierzęta Uśmiech i to aż 4 sztuki ale jest jedną osoba także na pewno nie byłaś sama Uśmiech

Co to za przyjemność?

XVII Gwiazda - Tak jak piszesz  to było spełnienie Twoich marzeń, spływ  kajakowy  czynność z użyciem długiego narzędzia 

Patrząc na wszystkie trzy karty widzę jakiś dom strachu, musiałaś wejść do jakiegoś ciemnego korytarza ,  przejść schodami, przyświecać sobie latarką, czy nawet telefonem bo było ciemno,  na ścianach były pajeczyny ,możliwe jakieś uschłe rośliny czy zasuszone  i zapach stęchlizny i białych kwiatów  normalnie jak na cmentarzu, ostatnio wąchałam, tak pachniał bukiet z margaritek i gipsówki Uśmiech pojawia się jakiś wysoki dźwięk jak zawołanie sokoła czy bielika 
W oddali widać jakąś ruderę, odrapany na wpół rozwalający się budynek  stary  jak dworek czy oranżeria taka zaniedbana 
Stawiam że byłaś z partnerem Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#4

Bardzo interesująca interpretacja Hazar Uśmiech
Dziękuję za udział Buźki
Odpowiedz
#5

(02-06-2018, 21:13)MAG napisał(a):  Fajny warsztat, na pewno wezmę udział, niech tylko wejdą we mnie moce ;--) bo dziś już padam na pyszczek :--))

Oczywiście Mag! Zapraszam serdecznie do udziału Buźki
Odpowiedz
#6

No trochę mnie poniosło  Rotfl nie wiem skąd nagle te obrazy  Bezradny tu jakieś kajaki tu jakieś grobowe tematy Uśmiech  Zawstydzony

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Jak Paulina spędziła Dzień Dziecka?
9 kielichów, 7 mieczy, 3 denary

Myślę, że była to aktywność na świeżym powietrzu, może nad wodą? Jakaś wpsinaczka, marsz, zwiedzanie, gra w podchody? Widzę, że mogło być to trochę dokształcające, być może to było coś, czego do tej pory nie robiłaś lub coś co od jakiegoś czasu Cię iinteresuje, ale dopiero zaczynasz w tym kierunku podążać? Wyjazd integracyjny z pracy??
Pogoda raczej dobra, słoneczko i lekki orzeźwiający wiaterek. Myślę, że była dobra zabawa.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#8

Jak Paulina spędziła Dzień Dziecka?

As mieczy/ XIII Śmierć/ 8 kielichów

O tak widać, że było to coś niestandardowego.
Naprowadziłaś nas, że była to rekreacja. Jednakże ja tu widzę hipnozę lub mogło być to jakieś mistyczne doświadczenie.
Inna myśl to mogło być niebezpieczne, coś jak skok na bandzi, ścianka wspinaczkowa.
Brałaś u dział w poszukiwaniach z wykrywaczem metali.
Grałaś w unihokeja.
Byłaś na spływie kajakowym.
Tajemnicza wyprawa w nieznane, bieg lasem nocą.

To mogło dziać się nocą, kolor niebieski - woda, niebo.
Pogoda, ciepło, dopadła Was burza, było mokro.

Miałaś towarzysza, czyli byliście we dwoje. 

Ciekawe karty.
Odpowiedz
#9

Bardzo ciekawe karty Wam wychodzą Kochani  Buziak
Mogę powiedzieć że moja forma spędzenia czasu, to rekreacja również w znaczeniu odpoczynku umysłowego, rozrywka która pozwoliła mi na oderwanie się od rzeczywistości. 
Także wzięcie w niej udziału bardzo wpłynęło na mój odpoczynek. 
Rozwiązanie postaram się podać w niedzielę Uśmiech
Odpowiedz
#10

Hej witaj Uśmiech

Kojarzy mi się dużo kolorów jak na festiwalu kolorów, dużo obcych ludzi i pogoda raczej ok.

Jakie miejsce - Mag I p.p - o no karta pokazująca umysłowy wysiłek, myślę, że byłaś na jakimś kursie / warsztacie. W glowie mam coś o upiekszanie, np jakieś modelowanie, malowanie... Nawet nie wiem czemu ale w glowie mam tatuaż, a to nie jest rekreacja i bylo to na powietrzu, bo pytasz o pogodeRotfl może paintball? Skok na bungee? Rotfl pytasz o pogodę, wiec to nie mógł być jakiś kurs w budynku ciekawe skąd ten siedzący Mag. .
Inni ludzie - 9 monet p.o - byli inni ludzie, dużo obcych osób. piękne otoczenie, kojarzą mi się jakieś kwiaty i dużo kolorów wiosennych.
Z kim byłaś - Cesarzowa p.o - chyba raczej poszlas tam sama, ale byli tam inni ludzie, ewentualnie z przyjaciółką, zajęcie, które poprawia twoje samopoczucie, może urodę? Lub tam było jakieś dobre jedzenie.. Powiem, że całkiem miło kojarzą mi się te karty. Ciekawa jestem rozwiązania.
Odpowiedz
#11

Może jeszcze zdążę Rotfl

Otoczenie: 
Koło Fortuny, Cesarzowa - myślę, że to było miejsce, gdzie jest dużo zieleni i woda - rzeka albo potok, i sporo ruchu dokoła Uśmiech

Forma rekreacji:
8 kielichów, Wieża - coś związanego z wysokością - górami, wzniesieniami. Przyszedł mi do głowy spływ kajakowy, ewentualnie jakaś wspinaczka, ale patrząc na karty, skok na bungee też może być. 

Liczba osób:
2 kijów - byłaś sama albo w kameralnym towarzystwie (1-2 osoby oprócz ciebie)

Pogoda: 
6 mieczy - chłodno, może nawet deszczowo, ale to chyba nie przeszkadzało.

Kolory:
Księżyc, 9 monet - niebieski, zielony, żółty.

Nie mogę się doczekać odpowiedzi Rotfl
Odpowiedz
#12

Witajcie,

poniżej podsumowanie warsztatu z Dnia dziecka  Kwiatek

Hazar:

Co to była za rekreacja 
7 buław - na pewno wymagała działania z Twojej strony i to działania zdecydowanego, musiałaś użyć siły czy to fizycznej czy argumentu by się przed czymś bronić, stworzyć dystans, rozjaśnić sobie sytuację [Obrazek: usmiech.gif]
Ile osób brało w tym udział? 
XIII Śmierć - Nie mam za dużo ludzi ale pojawiły się zwierzęta [Obrazek: usmiech.gif] i to aż 4 sztuki ale jest jedną osoba także na pewno nie byłaś sama [Obrazek: usmiech.gif]
Co to za przyjemność?
XVII Gwiazda - Tak jak piszesz  to było spełnienie Twoich marzeń, spływ  kajakowy  czynność z użyciem długiego narzędzia 
Patrząc na wszystkie trzy karty widzę jakiś dom strachu, musiałaś wejść do jakiegoś ciemnego korytarza ,  przejść schodami, przyświecać sobie latarką, czy nawet telefonem bo było ciemno,  na ścianach były pajeczyny ,możliwe jakieś uschłe rośliny czy zasuszone  i zapach stęchlizny i białych kwiatów  normalnie jak na cmentarzu, ostatnio wąchałam, tak pachniał bukiet z margaritek i gipsówki [Obrazek: usmiech.gif] pojawia się jakiś wysoki dźwięk jak zawołanie sokoła czy bielika 
W oddali widać jakąś ruderę, odrapany na wpół rozwalający się budynek  stary  jak dworek czy oranżeria taka zaniedbana 
Stawiam że byłaś z partnerem [Obrazek: usmiech.gif]


Adrianna:

Jak Paulina spędziła Dzień Dziecka?

9 kielichów, 7 mieczy, 3 denary

Myślę, że była to aktywność na świeżym powietrzu, może nad wodą? Jakaś wspinaczka, marsz, zwiedzanie, gra w podchody? Widzę, że mogło być to trochę dokształcające, być może to było coś, czego do tej pory nie robiłaś lub coś co od jakiegoś czasu Cię interesuje, ale dopiero zaczynasz w tym kierunku podążać? Wyjazd integracyjny z pracy??
Pogoda raczej dobra, słoneczko i lekki orzeźwiający wiaterek. Myślę, że była dobra zabawa.

Mag:

Jak Paulina spędziła Dzień Dziecka?

As mieczy/ XIII Śmierć/ 8 kielichów
O tak widać, że było to coś niestandardowego.
Naprowadziłaś nas, że była to rekreacja. Jednakże ja tu widzę hipnozę lub mogło być to jakieś mistyczne doświadczenie.
Inna myśl to mogło być niebezpieczne, coś jak skok na bandzi, ścianka wspinaczkowa.
Brałaś u dział w poszukiwaniach z wykrywaczem metali.
Grałaś w unihokeja.
Byłaś na spływie kajakowym.
Tajemnicza wyprawa w nieznane, bieg lasem nocą.

To mogło dziać się nocą, kolor niebieski - woda, niebo.
Pogoda, ciepło, dopadła Was burza, było mokro.

Miałaś towarzysza, czyli byliście we dwoje. 

Ciekawe karty.


Tarot55557:

Hej witaj [Obrazek: usmiech.gif]

Kojarzy mi się dużo kolorów jak na festiwalu kolorów, dużo obcych ludzi i pogoda raczej ok.
Jakie miejsce - Mag I p.p - o no karta pokazująca umysłowy wysiłek, myślę, że byłaś na jakimś kursie / warsztacie. W glowie mam coś o upiekszanie, np jakieś modelowanie, malowanie... Nawet nie wiem czemu ale w glowie mam tatuaż, a to nie jest rekreacja i bylo to na powietrzu, bo pytasz o pogode[Obrazek: rotfl.gif] może paintball? Skok na bungee? [Obrazek: rotfl.gif] pytasz o pogodę, wiec to nie mógł być jakiś kurs w budynku ciekawe skąd ten siedzący Mag. Inni ludzie - 9 monet p.o - byli inni ludzie, dużo obcych osób. piękne otoczenie, kojarzą mi się jakieś kwiaty i dużo kolorów wiosennych. 
Z kim byłaś - Cesarzowa p.o - chyba raczej poszłaś tam sama, ale byli tam inni ludzie, ewentualnie z przyjaciółką, zajęcie, które poprawia twoje samopoczucie, może urodę? Lub tam było jakieś dobre jedzenie.. Powiem, że całkiem miło kojarzą mi się te karty. Ciekawa jestem rozwiązania.


Mayenne:

Może jeszcze zdążę [Obrazek: rotfl.gif]
Otoczenie: 
Koło fortuny, Cesarzowa - myślę, że to było miejsce, gdzie jest dużo zieleni i woda - rzeka albo potok, i sporo ruchu dokoła [Obrazek: usmiech.gif]
Forma rekreacji:
8 kielichów, Wieża - coś związanego z wysokością - górami, wzniesieniami. Przyszedł mi do głowy spływ kajakowy, ewentualnie jakaś wspinaczka, ale patrząc na karty, skok na bungee też może być. 
Liczba osób:
2 kijów - byłaś sama albo w kameralnym towarzystwie (1-2 osoby oprócz ciebie)
Pogoda: 
6 mieczy - chłodno, może nawet deszczowo, ale to chyba nie przeszkadzało.
Kolory:
Księżyc, 9 monet - niebieski, zielony, żółty.

Nie mogę się doczekać odpowiedzi.



PODSUMOWANIE: 



Kochani!  Uśmiech
Bardzo dziękuję za udział w warsztacie. Jest mi niezmiernie miło, że wzięliście w nim udział  Buziak
Tak naprawdę każdy z Was zobaczył po kilka szczegółów z mojego Dnia dziecka, które miały miejsce faktycznie, lub których obraz mam obecnie w głowie.

Otóż uczestniczyłam w koncercie Sam'a Smith'a podczas Warsaw Orange Festival.   

Był to koncert zaplanowany, spełnienie mojego marzenia sprzed kilku lat.  Oczko
Namówiłam na niego swoją siostrę, która towarzyszyła mi przez cały wieczór. Wytańczyłyśmy się i pośpiewałyśmy za wszystkie czasy  Oczko
Przez cały koncert stałyśmy pod samą sceną. Przy niektórych piosenkach przechodziły mi dreszcze i pojawiały się łzy wzruszenia  Wyśmiewacz  

Co do pogody - dzień był bardzo duszny i gorący. Panował upał, a nawet skwar i dość ciężkie, nieprzyjemne powietrze. 
Mimo wszystko jednak słońce poprawiało humor i chciało się żyć, śpiewać, tańczyć... 
Byłyśmy we dwie w gęstym tłumie.  
Koncert trwał do 22:30, było już ciemno, a przy ostatniej piosence zarwało się niebo, pojawiła się burza i nagle zaczęło lać. 
Podczas koncertu stałam pod samą sceną, ale jak tylko zobaczyłam, że nadchodzi burza, namówiłam siostrę na szybkie wyjście, co było świetnym pomysłem, ponieważ po dotarciu do samochodu nagle zerwał się deszcz i ludzie uciekali w popłochu. 

Zaczynając zatem od  Hazar - ujrzałaś kilka ciekawych szczegółów jak działanie z mojej strony i to działanie zdecydowane. Kupiłam bilety, ustawiłam plany sobie i siostrze i pojechałyśmy we dwie, za moją namową. Było to spełnienie moich marzeń. Co do pogody i pory dnia - rzeczywiście było ciemno, wyczuwalny był pod koniec dnia dziwny, ciężki nieładny zapach, pojawił się także wysoki dźwięk jak zawołanie sokoła czy bielika  Muza  Świetnie poradziłaś sobie z tym zadaniem.

Adrianna, zobaczyłaś w kartach  aktywność na świeżym powietrzu. Było to także coś, czego do tej pory nie zrobiłam, a od jakiegoś czasu mnie interesowało. Myślę, że to o kwestia planowania koncertu, na którym jeszcze nie byłam, ale chciałam zrealizować to jako swoje marzenie i w końcu się udało  Ok  Pogoda była dobra, słońce i dobra zabawa, i to jest to również to, co  dobrze zinterpretowałaś. 

Mag, z pewnością było to coś niestandardowego, tak jak napisałaś "mistyczne doświadczenie". Czułam się jak w transie, wzruszenie i dobre wspomnienia związane z emocjonalną muzyką Sam'a Smith'a działały na mnie zuuuupełnie niestandardowo. Sytuacja działa się raczej nocą, gdyż koncert zaczął się o 21. Super zauważyłaś kolor niebieski - woda, niebo. I pogoda!! Tak "ciepło, dopadła Was burza, było mokro" - trzy razy tak Ok . No i rzecz jasna miałam towarzysza, czyli byłyśmy we dwie z siostrą. 


Tarot55557, tutaj duże zaskoczenie bo skojarzyło Ci się dużo kolorów jak na festiwalu kolorów, dużo obcych ludzi i pogoda raczej ok. I miejsce ukazane jako takie które wpływa na umysłowy wysiłek - coś w tym jest Hura   Karty pokazały Ci, że byli tam inni ludzie, także moja siostra. Zgadza się, że było to zajęcie, które poprawiło moje samopoczucie. Było tez dobre jedzenie - feria zapachów i aromatów. Miło skojarzyły Ci się te karty - mnie też było bardzo miło podczas całego koncertu. Jedyny minus to końcowe załamanie pogody. Napisałaś także "piękne otoczenie, kojarzą mi się jakieś kwiaty i dużo kolorów wiosennych" - jak przystało na festiwal, miejsce na zewnątrz, ogromna ilość obcych ludzi, kolorowe otoczenie, to wszystko się zgadza  Wavemulticolor


Mayenne, zdążyłaś  Hura
Co do otoczenia, to rzeczywiście było to miejsce, gdzie jest dużo zieleni i sporo ruchu dokoła [Obrazek: usmiech.gif]
Forma rekreacji jako wysokość- być może chodzi o podest na którym występował Sam Smith. Patrzyłam na niego z dołu - głowę miałam ciągle uniesioną. Co do osób - towarzyszyła mi co prawda siostra, ale stałyśmy w tłumie, więc można to zinterpretować w ten sposób, że bezpośrednio udałam się na koncert tylko z jedną osobą, znaną mi osobiście  Oczko  Co do pogody, to było deszczowo, ale już na sam koniec, kiedy zerwała się burza. Widziałaś dobre kolory: księżyc, 9 monet - niebieski, zielony, żółty.




Kochani, ciężko mi wybrać jedną osobę, ale.....

Zwycięża
Tarot55557, za dużą ilość szczegółów zgadzających się z faktycznymi przeżyciami, ilość ludzi, widoczna moja siostra, pogoda, odczucia... Chciałabym również wyróżnić Hazar za to, że zobaczyła wysokie dźwięki - oj Sam ma tą swoją "charyzmatyczną" barwę głosu Muza  oraz za dobrze zinterpretowaną pogodę, w pewnym momencie gęste powietrze, dziwny zapach... A także Mag, za dużą ilość szczegółów pogodowych - burzę  Oczko  oraz mistycyzm, czyli moje odczucia wewnętrzne. 

Resztę ściskam gorąco i dziękuję raz jeszcze za udział w warsztacie oraz serce do kart  Pociesza Pociesza Pociesza
Odpowiedz
#13

Ale mnie zaskoczylas tym koncertem, to scenę zobaczyłam i jej konstrukcje a nie oranżerie z wybitnymi szybami :Uśmiech

Tarot gratki Uśmiech reszta też świetnie wszyscy coś trafili Uśmiech



O rany jak gość wyciąga dźwięki, no masakra, właśnie go słucham

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#14

(11-06-2018, 16:31)Hazar napisał(a):  Ale mnie zaskoczylas tym koncertem, to scenę zobaczyłam i jej konstrukcje a nie oranżerie z wybitnymi szybami :Uśmiech

Tarot gratki Uśmiech reszta też świetnie wszyscy coś trafili Uśmiech

Rzeczywiście, mogło być tak, ze widziałaś konstrukcje metalowe, jakieś części budynku, nie całość i dlatego skojarzyło się z ruderą  Uśmiech Było blisko  Pociesza
Odpowiedz
#15

Gratulacje :--)

Fajny warsztat :--)
Odpowiedz
#16

Bardzo dziękuję Pauluniaa1 Buźki, pierwsze zdanie, które napisałam to była tylko moja intuicja i obrazy w głowie i widzę, że były trafne, karta Maga mnie natomiast trochę zmyliła, ale może pokazała po prostu wokalistę, który czarował tłum Uśmiech Jutro postaram się wymyśleć nowy warsztat Uśmiech Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
#17

Gratulacje i dzięki za warsztat Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości