Rozklad w ktorym pojawiaja sie 3 takie same karty
#1

Jak traktujecie rozklad gdy pojawiaja Wam sie 3 karty o tej samej cyfrze lub 3 takie same figury? Np . trzy siodemki, trzy szostki itd..3 krolowe, 3 asy..
Jakie sa Wasze doswiadczenia ?
Dzieki za Wasze cenne uwagi i chec podzielenia sie swoja wiedzą... :thanks:
Odpowiedz
#2

wtedy siegam dodatkowo po numerologie po wskazowki
Odpowiedz
#3

Alatheo a moze opiszesz jakis ciekawy przyklad , ktory Ci utkwil w głowie?
Odpowiedz
#4

niestety nie pamietam, choc robie ich dosyc duzo - to taki z powtarzajacymi sie liczbami juz dawno mi sie nie trafil
a nie przechowuje ich zbyt dlugo, bo to sa sterty papieru
jaki znow mi sie pojawi - napisze :yes:

o, ale taki hipotetyczy przyklad - jak w rozkaldzie partnerskim mam duzo np. czworek, to cechy 4-ki jako lliczby drogi zycia (tu dla zwiazku), plusy i minusy zwiazane z ta liczba mozna przyporzadkowac temu zwiazkowi
Odpowiedz
#5

Alhateo a z jakiej ksiażki o numerologii korzystasz? Moze dodasz w watku o ciekawych ksiazkach z numerologii?
Odpowiedz
#6

hm, ja w sumie nie zwróciłam szczególnie jakoś uwagi... ale ciekawy rzeczywiscie temat.
Moze wtedy Tarot chce nam dac wskazówkę... załóżmy że są same Asy, wtedy że dopiero coś się zaczyna, to że i my jesteśmy na np. taki poziomie. Tak jakby chciał podkreślić, że dostosowaliśmy się do sytuacji.
Odpowiedz
#7

FairyWitch napisał(a):hm, ja w sumie nie zwróciłam szczególnie jakoś uwagi... ale ciekawy rzeczywiscie temat.
Moze wtedy Tarot chce nam dac wskazówkę... załóżmy że są same Asy, wtedy że dopiero coś się zaczyna, to że i my jesteśmy na np. taki poziomie. Tak jakby chciał podkreślić, że dostosowaliśmy się do sytuacji.

Dokladnie tak to odczuwam Fairy. 3 podobne karty w jednym rozkladzie sa wskazowką..
Odpowiedz
#8

W kartach Grand Etteilla , autor daje kilka przykladow na spotkanie kilku kart, zaraz to wrzuce, to moze potrwac , bo musze wszystko wystukac i tlumaczyc.
Odpowiedz
#9

Lady of dreams napisał(a):Alhateo a z jakiej ksiażki o numerologii korzystasz? Moze dodasz w watku o ciekawych ksiazkach z numerologii?

- z ksiazki Czarminskiej "Liczby losu"
nie mam az tak duzo doczynienia z numerologia, zeby sie produkowac Lol

PS i Magia numerologii (zdaje sie) - Gladys Lobos
Odpowiedz
#10

rudalila napisał(a):W kartach Grand Etteilla , autor daje kilka przykladow na spotkanie kilku kart, zaraz to wrzuce, to moze potrwac , bo musze wszystko wystukac i tlumaczyc.

Dzieki RudiOczko
Odpowiedz
#11

Ja też dorzucę z innych książek co znaczy kilka podobnych kart tarota w rozkladzie

ale w nocy dopiero
Odpowiedz
#12

Rudi i Eremicie jestescie Kochani. Bardzo Wam dziekuje. Rudi poswiecilas czas na przetlumaczenie tego i dopisalas w osobnym watku. Bardzo to doceniam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości