Warsztat 191 - Spotkanie
#1

Moj warsztat dotyczy rocznicy, która świętowałam 2.06 z moim chłopakiem. Zapraszam do udzialu. Co robiliśmy 2.06? Gdzie byliśmy? (można powiedzieć czy mi się podobało, jaka była pogoda.) Zapraszam Uśmiech Uśmiech

Zgodnie z Regulaminem...dwa pytania...
Odpowiedz
#2

Witaj Uśmiech

Na pytanie jak spędziłaś dzień z ukochanym wyciągnęłam kartę XX Sąd, zaś po numerologii wychodzi mi liczba 2, a zatem jak sama wspomniałaś - dzień spędzony we dwoje, czas tylko dla Was, wspólny plan, wspólne działania, które umocniły Wasz związek.
Sądzę, że to co robiliście to w pewnym sensie nagroda, odnowienie sił, Waszego związku. W pewnym sensie odczuwalne jest duchowe przebudzenie, powrót do zdrowia.
W związku z powyższym, stawiam na odnowę biologiczną, ale także wystawę/ koncert coś co napełniło Was wolnością, nową nadzieją.
Na karcie Sąd widzę Anioła, który stoi na chmurze, w ręce trzyma miecz i nawołuje zmarłych do powstania z grobów.
Myślę, że to może symbolizować właśnie odnowienie na zasadzie skorzystania ze spa, woda, piana, odzyskanie sił.
Z drugiej strony może to być własnie aktywność, która odnowiła Twoje siły witalne - coś jak wystawa, odwiedzenie galerii, być może koncert.


Jestem ciekawa rozwiązania Uśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz
#3

Bardzo ciekawa interpretacja :-* dziękuję za udzial Uśmiech
Odpowiedz
#4

Jak Tarot spędziła dzień rocznicowy 

Król monet  10 kielichów

Dzień pod znakiem pełni szczęścia emocjonalnego a facet okazał się człowiekiem konkretnym takim który nie zawodzi :Uśmiech
On płacił  albo chociaż w większości fundował, 
Prawdopodobnie był mrok, możliwy ogień, świece  jeżeli kolacja to z kieliszkami, zaznacza mi się balkon, taras, ukwiecony i z piękną roślinnością 
W pewnym momencie pojawia się światło z tyłu pada na plecy twojego Króla   coś dostałaś od niego  prezent  może naszyjnik, pierścionek :Uśmiech
Jeżeli wisiorek to jakiś ezoteryczny ewentualnie są takie wisiorki dla par też mogło to być 
Było dużo przytulania  ale takiego już dojrzałego ogólnie to spotkanie było takie dojrzałe  już nie namiętność ale.... Czyżby się oświadczył ? ?

Mam jeszcze elementy drewniane  jakaś klimatyczna restauracja albo miejsce odosobnione bo jeszcze jest kamienna ścieżka albo posadzka i piękne kowalstwo artystyczne

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

1. Co robili?
XXII Głupiec/ 10 kielichów/ 4 miecze
Miło, beztrosko spędziliście czas. Na pewno jedliście i piliście, siedzieliście.
Byliście też w miejscu ciszy, należało zachować ciszę, tam przez okna wpadało światło, była to duża przestrzeń.
Mogliście być w kinie.


2. Gdzie byli?
rycerz mieczy/ 6 buław/ 10 mieczy
To mógł być spacer starym miastem, romantyczną uliczką, wśród kamienic. Odwiedziliście podwaliny wiekowych ruiny, pozostałości murów. Wychylałaś się.
Może byliście w gotyckim kościele, widzę nawę główną wzdłuż której prowadzi Was kolumnada pod sam ołtarz. A tam koncert organowy?

Czekam na rozwiązanie :--)
Odpowiedz
#6

(15-06-2018, 18:22)Hazar napisał(a):  Jak Tarot spędziła dzień rocznicowy 

Król monet  10 kielichów

Dzień pod znakiem pełni szczęścia emocjonalnego a facet okazał się człowiekiem konkretnym takim który nie zawodzi :Uśmiech
W pewnym momencie pojawia się światło z tyłu pada na plecy twojego Króla   coś dostałaś od niego  prezent  może naszyjnik, pierścionek :Uśmiech

Hazar, mi też skojarzyło się w pewnym momencie z zaręczynami, pierścieniem Uśmiech
Sąd XX i to odnowienie Uśmiech ciekawa sprawa nam się szykuje  Kwiatek
Odpowiedz
#7

Pauluniaa1  Rotfl no ciekawe  co Oni tam robili  Kotek oprócz tego głaskania  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#8

1. Co robiła Tarot w dzień rocznicowy?

Słonce, 4 Puchary(-) As Mieczy

Byłas na wyjeżdzie, wycieczce , odpoczywałas, korzystałas z pieknej pogody. Mogłas uczestniczyć w jakiś zajeciach sportowych, rozrywce, imprezie kulturalnej. Dopieszczałas swoje ego, swoje wewnętrzne dziecko poprzez oddanie się temu co lubisz. Możliwe że, wzieliście ze sobą jakieś dziecko, aczkolwiek niechętnie lub sami poczuliście się na tej wycieczce tak swobodnie jak dzieci. Byłas w restauracji, kawiarni, płaciliście kartąOczko Dostałaś kwiaty lub jakiś prezent

2. Gdzie Tarot była?

Paź Pucharów(-) 6 Pucharów 10 Monet

Mogłas wypoczywać nas wodą, (nad morzem, w SPA)Byliście w miejscu znanym Wam z przeszłosci, lub w miejscu gdzie któreś z Was ma rodzinę. To mogło być też miejsce ważne dla Was, bo cos tam robiliście pierwszy raz. W miejscu tym były jakieś dzieci lub było ono związne z dziecmi, czyli przedszkole, szkoła. Byliście w mieście znanym z zabytków, (jest tam kościół, zamek) odbywa się tam jakaś popularna impreza kulturalna (festiwal?)
Odpowiedz
#9

Bardzo dziękuję dziewczyny za udział, 20.06 podam rozwiązanie Uśmiech
Odpowiedz
#10

(15-06-2018, 11:57)pauluniaa1 napisał(a):  Witaj Uśmiech

Na pytanie jak spędziłaś dzień z ukochanym wyciągnęłam kartę XX Sąd, zaś po numerologii wychodzi mi liczba 2, a zatem jak sama wspomniałaś - dzień spędzony we dwoje, czas tylko dla Was, wspólny plan, wspólne działania, które umocniły Wasz związek.
Sądzę, że to co robiliście to w pewnym sensie nagroda, odnowienie sił, Waszego związku. W pewnym sensie odczuwalne jest duchowe przebudzenie, powrót do zdrowia.

W związku z powyższym, stawiam na odnowę biologiczną, ale także wystawę/ koncert coś co napełniło Was wolnością, nową nadzieją.
Na karcie Sąd widzę Anioła, który stoi na chmurze, w ręce trzyma miecz i nawołuje zmarłych do powstania z grobów.
Myślę, że to może symbolizować właśnie odnowienie na zasadzie skorzystania ze spa, woda, piana, odzyskanie sił.
Z drugiej strony może to być własnie aktywność, która odnowiła Twoje siły witalne - coś jak wystawa, odwiedzenie galerii, być może koncert.


Jestem ciekawa rozwiązania Uśmiech Pozdrawiam
To co się zgadza zaznaczyłam, bardzo dużo w tym prawdy, a zdrowe jedzenie na pewno wpłynęło na moje zdrowie Rotfl Myślę, że trochę za wcześnie na zaręczyny
Odpowiedz
#11

(15-06-2018, 18:22)Hazar napisał(a):  Jak Tarot spędziła dzień rocznicowy 

Król monet  10 kielichów

Dzień pod znakiem pełni szczęścia emocjonalnego a facet okazał się człowiekiem konkretnym takim który nie zawodzi :Uśmiech
On płacił  albo chociaż w większości fundował, 
Prawdopodobnie był mrok, możliwy ogień, świece  jeżeli kolacja to z kieliszkami, zaznacza mi się balkon, taras, ukwiecony i z piękną roślinnością 
W pewnym momencie pojawia się światło z tyłu pada na plecy twojego Króla   coś dostałaś od niego  prezent  może naszyjnik, pierścionek :Uśmiech
Jeżeli wisiorek to jakiś ezoteryczny ewentualnie są takie wisiorki dla par też mogło to być 
Było dużo przytulania  ale takiego już dojrzałego ogólnie to spotkanie było takie dojrzałe  już nie namiętność ale.... Czyżby się oświadczył ? ?

Mam jeszcze elementy drewniane  jakaś klimatyczna restauracja albo miejsce odosobnione bo jeszcze jest kamienna ścieżka albo posadzka i piękne kowalstwo artystyczne
W połowie opisałaś naszą randkę tydzień przed 2.06, wtedy faktycznie mój chłopak wszystko zaplanował, płacił  kartą, dostałam bukiet czerwonych róż, poszliśmy do restauarcji do której chciałam, ale 2.06 to była moja niespodzianka dla Niego, mój plan i prezent ode mnie dla niego, ja zapłaciłam za nas, byliśmy najpierw w restauracji z japońskim jedzeniem, a potem poszliśmy na kurs, na który nas zapisałam - kurs robienia sushi :Rotfl bo moj chlopak bardzo lubi Japonię i lubi gotować, i rzeczywiscie ten kurs sushi był troche na takim "zadupiu" az sie przestraszylam jak tam dojechalismy, był na pietrze z tarasem i balkonem, w srodku były ciemne kolory (czerń i czerwień)
Odpowiedz
#12

(15-06-2018, 21:31)MAG napisał(a):  1. Co robili?
XXII Głupiec/ 10 kielichów/ 4 miecze
Miło, beztrosko spędziliście czas. Na pewno jedliście i piliście, siedzieliście.
Byliście też w miejscu ciszy, należało zachować ciszę, tam przez okna wpadało światło, była to duża przestrzeń.

Mogliście być w kinie.


2. Gdzie byli?
rycerz mieczy/ 6 buław/ 10 mieczy
To mógł być spacer starym miastem, romantyczną uliczką, wśród kamienic. Odwiedziliście podwaliny wiekowych ruiny, pozostałości murów. Wychylałaś się.
Może byliście w gotyckim kościele, widzę nawę główną wzdłuż której prowadzi Was kolumnada pod sam ołtarz. A tam koncert organowy?

Czekam na rozwiązanie :--)
Nie da się ukryć, że cały dzień upłynął nam na jedzeniu :Uśmiech najpierw byliśmy w restauracji, a potem pojechaliśmy na kurs sushi, zjedliśmy dużo dobrego jedzenia, strzał w 10. swiatło wpadało do pomieszczenia, które wewnątrz było ciemne. Po kursie gotowania poszliśmy na romantyczny, wieczorny spacer Uśmiech
Odpowiedz
#13

(16-06-2018, 20:33)Lady of Dreams napisał(a):  1. Co robiła Tarot w dzień rocznicowy?

Słonce, 4 Puchary(-) As Mieczy

Byłas na wyjeżdzie, wycieczce , odpoczywałas, korzystałas z pieknej pogody. Mogłas uczestniczyć w jakiś zajeciach sportowych, rozrywce, imprezie kulturalnej. Dopieszczałas swoje ego, swoje wewnętrzne dziecko poprzez oddanie się temu co lubisz. Możliwe że, wzieliście ze sobą jakieś dziecko, aczkolwiek niechętnie lub sami poczuliście się na tej wycieczce tak swobodnie jak dzieci. Byłas w restauracji, kawiarni, płaciliście kartąOczko Dostałaś kwiaty lub jakiś prezent

2. Gdzie Tarot była?

Paź Pucharów(-) 6 Pucharów 10 Monet

Mogłas wypoczywać nas wodą, (nad morzem, w SPA)Byliście w miejscu znanym Wam z przeszłosci, lub w miejscu gdzie któreś z Was ma rodzinę. To mogło być też miejsce ważne dla Was, bo cos tam robiliście pierwszy raz. W miejscu tym były jakieś dzieci lub było ono związne z dziecmi, czyli przedszkole, szkoła. Byliście w mieście znanym z zabytków, (jest tam kościół, zamek) odbywa się tam jakaś popularna impreza kulturalna (festiwal?)
To co zaznaczyłam się zgadza, nie było jednak dzieci Język ale kwiaty dostałam tydzień wcześniej
Odpowiedz
#14

Uważam, że wszystkim świetnie poszło, aż ciężko mi było wytypować zwycięzcę. Każdy podał liczne szczegóły. Jednak zwycięstwo leci do Mag gratuluję Uśmiech
Pauluniaa1 - wyróżnienie za świetny opis ogólny sytuacji, naszego samopoczucia, tego jak to co robiliśmy wpłynęło na nas.
Hazar - wyróżnienie za ciekawy opis miejsca i szczegóły
Lady of Dreams - wyróznienie za zobaczenie restauracji, udziału w zajęciach i tego jak się tam czuliśmy.

Bardzo wszystkim gratuluję i dziękuję za udział Uśmiech
Odpowiedz
#15

A ja cały tydzień trzymałam kciuki za te zaręczyny  Rotfl
 Tarot wydaje mi się że Ty cały czas jesteś pod wrażeniem ale tej wcześniejszej randki hehe  Rotfl

Gratulacje dla wszystkich wróżek  Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#16

(20-06-2018, 19:48)tarot55557 napisał(a):  
(15-06-2018, 11:57)pauluniaa1 napisał(a):  Witaj Uśmiech

Na pytanie jak spędziłaś dzień z ukochanym wyciągnęłam kartę XX Sąd, zaś po numerologii wychodzi mi liczba 2, a zatem jak sama wspomniałaś - dzień spędzony we dwoje, czas tylko dla Was, wspólny plan, wspólne działania, które umocniły Wasz związek.
Sądzę, że to co robiliście to w pewnym sensie nagroda, odnowienie sił, Waszego związku. W pewnym sensie odczuwalne jest duchowe przebudzenie, powrót do zdrowia.

W związku z powyższym, stawiam na odnowę biologiczną, ale także wystawę/ koncert coś co napełniło Was wolnością, nową nadzieją.
Na karcie Sąd widzę Anioła, który stoi na chmurze, w ręce trzyma miecz i nawołuje zmarłych do powstania z grobów.
Myślę, że to może symbolizować właśnie odnowienie na zasadzie skorzystania ze spa, woda, piana, odzyskanie sił.
Z drugiej strony może to być własnie aktywność, która odnowiła Twoje siły witalne - coś jak wystawa, odwiedzenie galerii, być może koncert.


Jestem ciekawa rozwiązania Uśmiech Pozdrawiam
To co się zgadza zaznaczyłam, bardzo dużo w tym prawdy, a zdrowe jedzenie na pewno wpłynęło na moje zdrowie Rotfl Myślę, że trochę za wcześnie na zaręczyny
No tak!! Ta kobieta -Anioł, trzymająca miecz w dłoni- wybór miejsca przez kobietę, jej siła , dodatkowo miecz, jako symbol czegoś co kroi, dzieli. Fantastyczne, mogłam po prostu opisać widok „dosadnie”, odczytać karty bezpośrednio, one wprost ukazały całą tą sytuację. Świetny warsztat!! Dziękuję Tarot za wyróżnienie ?
Odpowiedz
#17

Gratulacje Mag Kwiatek

Dziękuję za warsztat Buźki
Odpowiedz
#18

Nie spodziewałam się wygranej. Dziękuję bardzo :--)
Gratuluję pozostałym, dogadujcie się ze swoimi kartami :--)
Tarot, bardzo fajny pomysł na randkę, niech Wasze rocznice się mnożą :--*

Pomyślę czego będzie dot. kolejne ćwiczenie...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości