Wątek zamknięty

dzienny limit pytan do kart
#1

Jak wyzej. Czy zauwazyliscie ze po przekroczeniu okreslonej liczby pytan do karta (dziennie) przestaja one pokazywac prawde? Jezeli tak napiszcie prosze na ile pytan jestescie w stanie odpowiedziec dziennie?
Ja w sumie zawsE czulam ze cos jest nie tak ale zwalalam to na swoj brak kompetencji. Wczoraj kolega mi podsunal taka mysl ze wina moze byc zbyt duza liczba pytan. No i sprawdzilam to i wniosek jest taki ze to prawda.
#2

Czy chodzi Ci o karty: anielskie, Lenormand, Kipper, Oracle, cygańskie lub klasyczne? (bo w takim dziale zamieściłaś pytanie).

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
#3

Oczywiscie chodzilo mi o tarota. Ale inne karty moze maja podobnie.
#4

Czyli chodzi o to, że np. 3x pod rząd pytasz się o kartę dnia na przykład na 20 maja?
Jeśli tak, to mi nie zdarza się tyle razy wyciągać kartę.
Czy masz na myśli, że ileś razy wyciągasz kartę dnia i po jakimś czasie pokazują nieprawdę? 
Myślę, że to nie karty pokazują nieprawdę tylko nie potrafimy prawidłowo zinterpretować danej karty. Z upływem czasu, gdy pozna się znaczenie kart tarot może pokazywać drobniejsze sprawy lub mniej oczywiste znaczenie kart. Właśnie po to, aby nie spoczywać na laurach i ciągle pogłębiać wiedzę.
Czasami karty na dany dzień realizują się dzień wcześniej lub później, jednak takie sytuacje zdarzały się wyjątkowo rzadko
#5

New_vision...
Kilka dni temu prosiłaś o wróżbę jakie masz predyspozycje w dziedzinach ezo...
Le Caro dość obszernie napisała ci na ten temat, wyjaśniła...

Wszystko to są nasze osobiste  predyspozycje...nie szukaj podobnych sytuacji u innych osób...
Jedni wróżą dla innych i są w stanie wiele razy w ciągu dnia podejść indywidualnie do tych wróżb
Inni, gdy maja tendencję do emocjonalnego podejścia, i dobrze  znają swoje możliwości...postępują inaczej, ograniczając ilość wróżb w ciągu dnia, czy innego określonego dla siebie czasu..(BHP wróżenia)

A wiec w pierwszej kolejności jeszcze raz przeczytaj to co napisała ci LeCaro...i obserwuj siebie, skoro chcesz wróżyć, obojętnie czy dla siebie, czy dla kogoś...
To są bardzo osobiste predyspozycje i nie szukaj porównań z innymi osobami...
A zachowanie BHP, to również podstawa wróżenia

Tak zrozumiałam Twoje pytanie...bo inną sprawą jest przewróżenie tematu...ale na ten temat sporo pisaliśmy, poszukaj tego tematu w dziale Tarot w praktyce...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#6

Tam zrobilam literowke i niestety tekst stal sie niezrozumialy. Chodzi mi o to ile rozkladow dziennie jestescie w stanie zrobic. Bo ja zauwazylam ze mam limit dzienny. Po kilku karty sie poprostu nie sprawdzaj.


A Ty Krystyno czy znasz sie na tarocie albo kartach ze bierzesz udzial w dyskusji? Zajmij sie swoimi runami czy roslinami. Mysle ze to co napisalas to czysta zlosliwosc . Poza tym zadna wrozba nie ma 100 procentowej sprawdzalnosci. Nikt nie jest nieomylny.
Nawet jezeli nie mam zdolnosci ezo to mam prawo dyskutowac na ten temat bo po to jest to forum. Szczerze mam dosyc Ciebie niszczysz kazda dyskusje, wtracasz sie a nie masz pojecia o niczym. Pozniej usuwasz swoje posty bo chyba dochodzi do Ciebie ze sa glupie.
Prosze o usuniecie mojego konta..
#7

Nie pierwszy raz reagujesz w ten sposów na to, co ktoś, czy ja czy ktoś inny zwraca ci uwagę...
W tym co napisałam nie ma nic ze zlosliwości...to jest zwykłe BHP wrózenia i osobiste predyspozycje...
W Ezo nie ma nic na siłę, bo efekty będą marne...
A Runy...ta moja wypowiedź odnosi sie również do Run, wahadełka, i innych dziedzin  Ezo...
No cóż...oczywiście zlikwiduję twoje konto, zgodnie z Regulaminem masz 3 dni na przemyślenie i ewentualne wycofanie swojej decyzji...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#8

Wszystko co piszesz jest przesiakniete zlosliwoscia i bezpodstawnymi zarzutami. szkoda ze nie ma tu opcji ignorowania uzytkownika.
Tak sobie mysle ze musisz miec wyjatkowo szkaradna dusze....
#9

Ja Cię nie obrażam...a Ty chyba zapominasz do kogo kierujesz te słowa...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#10

Nie uzylam zadnego obrazliwego slowa. Tylko nazwalam fakty.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości