The Truth-Seeker's Tarot
#1

Czy ktoś kojarzy, jak nazywa się ta talia?

http://wrozka.info.pl/wp-content/uploads...agawka.pdf
Odpowiedz
#2

Nie widziałam takiej ale piękna jest Uśmiech
Odpowiedz
#3

Faktycznie,jest piękna taka przejrzysta,wymowna ...jak ktoś będzie wiedział co to za talia i gdzie mozna kupić proszę o namiary.... Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#4

Talia to: The Truth-Seekers Tarot.
Odpowiedz
#5

Dzięki za info...

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#6

The Truth-Seeker's Tarot

[Obrazek: 8iAnCc6.jpg]
[Obrazek: BzhUiX7.jpg]
[Obrazek: 920De8w.jpg][Obrazek: KUidz2n.jpg]
[Obrazek: RoiKUJR.jpg][Obrazek: n1e2iIJ.jpg][Obrazek: g4XUDmA.jpg]


Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Tania, niedopracowana talia. Wielkie arkana zrobione całkiem przyzwoicie. Małe zrobione w pośpiechu z masowymi powtórzeniami graficznymi. Niektóre elementy pokryte są "złotą" wypukłą farbą, przez co karty "kleją" się podczas tasowania.
Nie polecam.
Odpowiedz
#8

Masz te talię? Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc że karty są "z masowymi powtórzeniami graficznymi"?... Ja nie mam tej talii, ale z tego co widziałam w necie, to Małe Arkana są oryginalne, odbiegające od Rider Waite'a. Myśli

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Miałam ją w ręku. Na przykład, niektóre karty mieczy, kielichów czy buław, różnią się tylko ilością tych elementów .Wygląda to tragicznie.
Odpowiedz
#10

Oczywiście czy się talia podoba to kwestia gustu... Tak 
Ale to co napisałaś powyżej nie oznacza powielania... po prostu jest to talia w stylu marsylskim, gdzie Małe Arkana nigdy nie mają takich obrazków jak w taliach typu Rider-Waite. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#11

Mnie się bardzo podobają Wielkie Arkana, ale z drugiej strony Małe są takie... nieintuicyjne i faktycznie, trochę na jedno kopyto. Uśmiech
Odpowiedz
#12

Faktycznie talie oparte na Rider Wait są łatwiejsze do interpretacji, odpowiedniejsze dla początkującego. Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#13

Tak teraz patrzę i w sumie talia ładna, ale podoba też mi się talia Lichodziejewskiego. Obie są oryginalne. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości