Własna talia
#1

Coraz częściej zastanawiam się nad tym,
by stworzyć własną talię tarota.
Chciałabym użyć tradycyjnych technik typu ołówek, kredki, mazaki, farby.
A może w połączeniu z fotografią? Myśli 

Stąd moje pytanie - czy mamy na forum osoby,
które mają własną autorską talię kart?
Odpowiedz
#2

Anja, są tacy co próbowali... razem lub osobno  Wink ...przejrzyj sobie:
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=122

Techniki mogą być najróżniejsze, to tylko kwestia pomysłu i fantazji Tak natomiast zdecydowanie rada jaką mogę Ci dać, to - zacznij od samych Arkan Wielkich. 
78 kart to jednak bardzo dużo (78 obrazów!), więc zwyczajnie często nie starcza zapału. Oczko 

Koniecznie się pochwal, jeśli już coś Ci przyjdzie do głowy.  Ok

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

(25-06-2018, 22:42)Anja napisał(a):  Coraz częściej zastanawiam się nad tym,
by stworzyć własną talię tarota.
Chciałabym użyć tradycyjnych technik typu ołówek, kredki, mazaki, farby.
A może w połączeniu z fotografią? Myśli 

Stąd moje pytanie - czy mamy na forum osoby,
które mają własną autorską talię kart?

Można po prostu kupić puste karty do gry (rozmiar pokerowy, prod. Bicycle Gaff Blank to by było chyba 52 karty czy coś koło tego, ale można też ustrzelić puste tarotowe 7x12 cm na Al.. i bardzo drogo też) i pomalować pisaczkiem, co się chce Uśmiech Ja znalazłam jakieś ścinki twardego papieru i zrobiłam karty afirmacyjne na wzór Anielskich Kluczy plus pudełeczko, ale na bazie channelingów, jakie sama dostałam od wyższego Ja w ciągu kilku ostatnich lat, takie wiadomości zdania-klucze dla mnie i dla bliźniaka/twinflame. Jak mam wątpliwości, albo nie wiem czym się zająć, to sobie losuję i już wiem co mam robić, albo za co się nie brać w danym okresie czasu. To działa Uśmiech Przyda się gilotyna i zaokrąglacz narożników. Papier powinien być jednak śliski z jednej strony, bo łatwiej tasować, ja mam matowe.

Jest także taki zagraniczny serwis, gdzie można stworzyć swoje karty, a nawet je potem sprzedawać, ale nie wnikałam jak to działa https://www.makeplayingcards.com/

Moje domówki:
[Obrazek: kartyafirmacyjne_drakonia_sm.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości