Wątek zamknięty

hej :)
#1

Witam wszystkich na forum Kwiatek
Gapa ze mnie i zrobiłam literówkę z nicku, ale może to dobry znak Język
#2

Witaj na najlepszym forum! Uśmiech Uśmiech Kwiatek

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
#3

Witamy  Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
#4

Witaj. Kwiatek
#5

(11-07-2018, 19:32)Izyda napisał(a):  Witaj na najlepszym forum! Uśmiech Uśmiech Kwiatek

Nie wątpię w to Hejka
#6

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=9572
Magnolia, masz juz konto na naszym Forum jako serekk...ostatnio byłas u nas 16.06...wiec myślę, ze hasło i nick pamietasz...
To nie pierwsza taka  sytuacja na naszym Forum z Twoim udziałem...
Co masz w tej sytuacji do powiedzenia??

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#7

Coraz więcej użytkowniów internetu, ze względów bezpieczeństwa korzysta z serwisów VPN, proxy, itp które mają taki sam numer identyfikacyjny.Ponadto wiele komputrów podpiętych jest pod jedną sieć mającą jeden numer IP. Twierdzenie (na tej podstawie), że dany forumowicz ma kilka kont na forum, jest więc co najmniej nadużyciem.Ponadto robienie tego w tak obcesowy sposób, sprawia wrażenie, że jesteśmy tutaj wszyscy inwigilowani przez administrację.
#8

Broni mnie ktoś, kto ma jeden post i podobny nick, pewnie usłyszę, że to moje kolejne konto Szok
#9

(12-07-2018, 19:18)Krystyna napisał(a):  http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=9572
Magnolia, masz juz konto na naszym Forum jako serekk...ostatnio byłas u nas 16.06...wiec myślę, ze hasło i nick pamietasz...
To nie pierwsza taka  sytuacja na naszym Forum z Twoim udziałem...
Co masz w tej sytuacji do powiedzenia??

Na jakiej podstawie snujesz takie oskarżenia?
Tym bardziej, że dzień wcześniej sama zmieniałaś mi nick i wszystko było w porządku?
#10

(13-07-2018, 15:13)magnolia45 napisał(a):  Coraz więcej użytkowniów internetu, ze względów bezpieczeństwa korzysta z serwisów VPN, proxy, itp które mają taki sam numer identyfikacyjny.Ponadto wiele komputrów podpiętych jest pod jedną sieć mającą jeden numer IP. Twierdzenie (na tej podstawie),  że dany forumowicz ma kilka kont na forum, jest więc co najmniej nadużyciem.Ponadto robienie tego w tak obcesowy sposób, sprawia wrażenie, że jesteśmy tutaj wszyscy inwigilowani przez administrację.
Zgodnie z Regulaminem  naszego Forum, każdy użytkownik moze mieć tylko jedno konto...
Jasne, ze z Ip jest tak, jak piszesz...i dlatego nie kieruje sie Ip, aby sugerować, ze dana osoba ma już konto na naszym Forum...
Wiec daruj sobie te uwagi...
Czy tylko w tej sprawie prowokująco założyłeś/założyłaś konto na naszym Forum???

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#11

Więc może napiszesz, na jakiej podstawie kogoś oskarżasz?
#12

Magnolia44,  wystarczyło, zgodnie z prawdą odpowiedzieć na mój post...
Jeśli nie masz nic wspólnego, tzn, konto serekk nie jest Twoje...wystarczyło mi to napisac...
a nie sugerować jakiś działań niezgodnych z prawem prywatności...
Zgodnie z Regulaminem Forum, każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto...a jeśli z rożnych powodów nie możne się na Forum zalogować i zakłada kolejne konto, powinien, stosując się do Regulaminu o jednym koncie , powiadomić o tym Administrację... 
Wtedy pomagamy, w odzyskaniu poprzedniego konta, ewentualnie akceptujemy nowe konto, poprzednie likwidując...
I tyle w tym temacie...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#13

Temat jest ciekawszy i twoja wymijająca odpowiedź, wcale go nie wyczerpuje.
Oskarżyłaś forumowiczkę, że ma podwójne konto oraz że "To nie pierwsza taka sytuacja na naszym Forum z Twoim udziałem...".
Na jakiej podstawie?Jeśli to co napisałaś jest prawdą, to magnolia44 powinna być zbanowana. Jeśli nie, to winna jesteś jej przeprosiny.
#14

(13-07-2018, 18:01)Krystyna napisał(a):  Magnolia44,  wystarczyło, zgodnie z prawdą odpowiedzieć na mój post...
Jeśli nie masz nic wspólnego, tzn, konto serekk nie jest Twoje...wystarczyło mi to napisac...
a nie sugerować jakiś działań niezgodnych z prawem prywatności...
Zgodnie z Regulaminem Forum, każdy użytkownik może mieć tylko jedno konto...a jeśli z rożnych powodów nie możne się na Forum zalogować i zakłada kolejne konto, powinien, stosując się do Regulaminu o jednym koncie , powiadomić o tym Administrację... 
Wtedy pomagamy, w odzyskaniu poprzedniego konta, ewentuaknie akceptujemy nowe konto, poprzednie likwidując...
I tyle w tym temacie...

Oskarżasz mnie o łamanie regulaminu w kilku wątkach i w wiadomościach prywatnych, więc chyba to logiczne, że chcę wiedzieć, na jakiej podstawie?
A o działaniach niezgodnych z prawem prywatności nic nie napisałam. Sama to zrobiłaś- więc sądzę, że na takiej podstawie są Twoje oskarżenia.
Wiesz, że to niezgodne z prawem? Jeśli tego nie wyjaśnisz, to wyciągnę konsekwencję od administracji forum.

Do tego jesteś bardzo niemiła, nie dziwię się, że to forum jest takie puste.
#15

(13-07-2018, 19:04)magnolia44 napisał(a):  Oskarżasz mnie o łamanie regulaminu w kilku wątkach i w wiadomościach prywatnych, więc chyba to logiczne, że chcę wiedzieć, na jakiej podstawie?
A o działaniach niezgodnych z prawem prywatności nic nie napisałam. Sama to zrobiłaś- więc sądzę, że na takiej podstawie są Twoje oskarżenia.

Nie zapominaj, że jest to forum wróżek i jasnowidzów.Krystyna miała zapewne jakąś wizję po wypiciu porannej kawy, albo przepowiadała z pozostałych po niej fusów.
Mogła też wywróżyć to z tarota, ale zapomniała (wbrew regulaminowi) podać jakie karty wyciągnęła.Nie poprosiła też o obowiązkową tu weryfikację przepowiedni, za co wyleciał z forum słynny tarocista Mikesz.Jej zasady nie obowiązują.

Zapraszam tutaj, jest miło i przyjemnie i nikt nikogo bezpodstawnie nie oskarża.
#16

"Magnolia, masz juz konto na naszym Forum jako serekk...ostatnio byłas u nas 16.06...wiec myślę, ze hasło i nick pamietasz...
To nie pierwsza taka sytuacja na naszym Forum z Twoim udziałem...
Co masz w tej sytuacji do powiedzenia??"

vs na priv

"To Ty powinnaś dać mi jasna odpowiedź...a tego do tego czasu nie zrobiłaś...
Tak jak pisze w ostatnim swoim poscie na Forum...
I taka jasna odpowiedź na Forum w tej sprawie , zakończyła by te sytuacje...
Ja zasugerowałam , ze mozliwe, ze masz konto serekk na naszym Forum...po prostu odpowiedz...nie, to nie moje konto...albo tak...ale były problemy z logowaniem...
Do końca nie znam Twojej odpowiedzi w tej sprawie...tylko jakieś mnie obrażanie...
Przytoczyłam Ci Regulamin...wiec czekam na Twoje ostateczne zdanie w tej sprawie...które być moze zakonczy niezręczna sytuację..."

Zasugerowałam... śmiech na sali. "Niezręczna sytuacja"...
Przeprosin na forum się ni doczekam, choć prawdopodobnie dlatego została mi odmówiona wróżba.


@magnolia45 zerknij na priv.
#17

Jak śmiesz ujawniać na Forum do wiadomości w tym watku, to, co pisalam do Ciebie na pw...
I nie będę już ujawniać z pw, Twoich wypowiedzi...
W zwiazku z powyższym jako Moderator tego forum nie widzę możliwości Twojej dalszej obecności na naszym Forum...
Ostrzeżenie

magnolia45, za wcinanie się do tematu, za docinki pod adresem Forum i moim osobiscie,  równiez nie widzę dalszej Twojej obecności na naszym Forum...
Masz namiary na inne Forum...proszę skorzystaj...
Ostrzeżenie

żegnam...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#18

(14-07-2018, 12:51)Krystyna napisał(a):  Jak śmiesz ujawniać na Forum do wiadomości w tym watku, to, co pisalam do Ciebie na pw...
I nie będę już ujawniać z pw, Twoich wypowiedzi...
W zwiazku z powyższym jako Moderator tego forum nie widzę możliwości Twojej dalszej obecności na naszym Forum...

magnolia45, za wcinanie się do tematu, za docinki pod adresem Forum i moim osobiscie,  równiez nie widzę dalszej Twojej obecności na naszym Forum...
Masz namiary na inne Forum...proszę skorzystaj...
żegnam...

Wstydzisz się swoich wiadomości? Gdybyś zachowała się z kulturą to bym tego nie zrobiła. Ty możesz mnie oskarżać a ja nie mogę się bronić?
Możesz wstawić całą naszą rozmowę, nie widzę problemu. Niech inne użytkowniczki zobaczą, jaką to forum ma wspaniałą administrację.
#19

To co pisałam Ci na pw, jest również pisane przeze mnie w tym wątku...
nic nowego Ci tam nie napisałam...

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid203309
Tutaj poprosiłas o likwidację konta....konto Twoje zostało usuniete z Forum

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości