Porządkowanie, układanie, przechowywanie kart
#45

Karolino... Buziak Kwiatek.
Oczywiście zgadzam się z Tobą, że pewne nasze uprzedzenia mogą tkwić w nas nieuświadomione, być może tak było właśnie w tym przypadku... Napisałam o tej konkretnej talii, ponieważ ja akurat nie mam jakiejś zakorzenionej potrzeby specjalnego obchodzenia się z kartami... tzn. bardzo lubię i szanuję moje karty, ale traktuję je - podobnie jak Ty - jak narzędzie. I tym bardziej mnie dziwi mój opór w stosunku do wróżenia tą jedną talią... No cóż... skorzystam z rad Joany, która każe zasypać solą... akurat mam taką sól himalajską, która ma tak grube kryształki, że młynek nie chce ich mielić Nerwus w sam raz się nada do wyższych celów. Rotfl

Andrina napisał(a):Raz nawet zdarzyła się taka sytuacja że wyszłam z domu i będąc już na przystanku zorientowałam się że stoję i tasuję karty
Hahahaha... Andrina... no po prostu... Lol Rotfl
Ale w każdym razie - jak możesz zobaczyć czytając naszą dyskusję - właściwie każdy/każda z nas ma bardzo osobiste podejście do kart, inne nawyki, zwyczaje... nie ma z góry ustalonych reguł. Tak więc na pewno Ty też będziesz mieć własne.Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#46

Jako początkująca, przynajmniej raz dziennie porządkuję karty. Dlaczego? Bo podczas porządkowania utrwalam sobie ich znaczenie,odkrywam nowe skojarzenia,zapisuję to czego nie widziałam wcześniej w danej karcie. Dla mnie to taka forma nauki Uśmiech Trwa to trochę dłużej ale lubię to Ok
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości