Witam wszystkich
#1

Cześć wszystkim!
Miło mi dołączyć do grona użytkowników tego forum. Mam nadzieję, że będzie to fajna przygoda i poznam tu osoby o podobnych zainteresowaniach jak moje Uśmiech 

To może coś o sobie. Mam 27 lat, interesuję się ezoteryką, magią roślin i wierzeniami ludowymi. Umysł analityczny, zawsze szukający czegoś więcej, bardziej… Kiedyś sięgałam po karty klasyczne, obecnie zajmuje się nauką czytania z kart tarota. Na forum trafiłam właśnie podczas takiej wędrówki śladami wiedzy (drogą wytyczoną przez Google  Uśmiech ). Jest to moja pierwsza rejestracja na forum o takiej tematyce Hura
Liczę na wymianę myśli i doświadczeń. Pozdrawiam Was Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witamy serdecznie, CrazyJaney19. Buźki
"magia roślin"... co masz na myśli?... robisz jakieś rytuały z użyciem roślin?... Myśli
Odpowiedz
#3

Witamy  Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#4

(24-08-2018, 17:10)LeCaro napisał(a):  Witamy serdecznie, CrazyJaney19. Buźki
"magia roślin"... co masz na myśli?... robisz jakieś rytuały z użyciem roślin?... Myśli

Interesuje mnie to, jakie właściwości (również magiczne) przypisywane są różnym roślinom, co symbolizują, do czego je wykorzystywano itd. Sama w tej kwestii jestem raczej teoretykiem niż praktykiem Uśmiech
Odpowiedz
#5

Cześć, miło nam Uśmiech
Odpowiedz
#6

(24-08-2018, 17:50)CrazyJaney19 napisał(a):  
(24-08-2018, 17:10)LeCaro napisał(a):  Witamy serdecznie, CrazyJaney19. Buźki
"magia roślin"... co masz na myśli?... robisz jakieś rytuały z użyciem roślin?... Myśli

Interesuje mnie to, jakie właściwości (również magiczne) przypisywane są różnym roślinom, co symbolizują, do czego je wykorzystywano itd. Sama w tej kwestii jestem raczej teoretykiem niż praktykiem Uśmiech

Aaaa, to super! Uśmiech Mamy tu cały fantastyczny dział o roślinach, więc jeśli masz coś do napisania o jakiejś roślinie z zakresu symboliki, wykorzystania czy przypisywanych jej właściwości - bardzo proszę:
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=64
Odpowiedz
#7

Witaj ! Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#8

Super! Dzięki LeCaro, nie zauważyłam tego działu Uśmiech Chętnie się z nim zapoznam Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości