erotyk
#1

erotyk
śpij
zaczarowany dotknięciem tej nocy
mną sobą zmęczony pachnący spełnieniem
kiedy tak głowę w puch poduszki wtulasz
ja jestem obok
jestem

obejmuję wzrokiem łuki silnych pleców
cienie szorstkości na skraju policzków
dłoń zsuniętą bezwładnie poza krawędź łóżka
odwróconą ku górze

zaprasza swym wnętrzem
pochylam się
w zgięciu ramienia składam głowę
najdelikatniej by snu nie odczarować
ujmuję tę dłoń i kładę na sercu

ręka jeszcze ciągle wilgotna i ciepła
zaciska się bezwiednie czule na mej piersi
oddychasz równo uśpiony rozkoszą
odległy bliski obok mnie we mnie
Odpowiedz
#2

no i po sprawie...musze na dzisiaj skończyć forumowanie, bo mi się miłości zachciało Rotfl
Odpowiedz
#3

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co innego się właściwie liczy?
Odpowiedz
#4

Oj, potrafisz Ty pisać Ewo, potrafisz... Cudowne....
Odpowiedz
#5

Świetne, sami poeci tu piszą, takie ukryte talenty, może wspólny tomik z Eremitem "Dobry Tarot wierszem pisany" Rotfl :text-bravo:
Odpowiedz
#6

karczmarka napisał(a):no i po sprawie...musze na dzisiaj skończyć forumowanie, bo mi się miłości zachciało Rotfl

Lol Lol Lol ...ewa, moze juz wiecej nie wstawiaj takich fajnych erotykow, bo nam sie dziewczyny porozklejaja...to ja do tego zagram wam cos romantycznego... Violin . Bardzo ladne ewa55. Szkoda, ze to bylo dawno...
Odpowiedz
#7

hmmm, było dawno ale się nie skończyło, hhihihi, tylko że jak się dostanie to czego się pragnie, to wiadomo, z czasem nie pisze się już o tym wierszy... Ale życie jest i tak piękniejsze :angelic-green: :romance-lovegoddess:
Odpowiedz
#8

Czyli spełniły się Twoje pragnienia... :happy-cheerleadersmileygirl:
Odpowiedz
#9

ewa55ewa napisał(a):tylko że jak się dostanie to czego się pragnie, to wiadomo, z czasem nie pisze się już o tym wierszy...

Pisz Ewo, świetnie Ci to idzie Uśmiech
Odpowiedz
#10

:oops: dzięki Dziewczyny
Odpowiedz
#11

Witaj ewo Rotfl ja już czytałam twe wiersze ..nawet tu cię przygnało Rotfl Rotfl fajnie piszesz

Ile dasz, tyle otrzymasz, czasem z najbardziej niespodziewanej strony.
Paulo Coelho
Odpowiedz
#12

hehe, jak to wiedźma - siada na miotłę i leci to tu, to tam :mrgreen: [na skrzydłach fantazyji ma się rozumieć]
ps.
a gdzie czytałaś?
Odpowiedz
#13

ten jeden czytałam gdzieś na jakieś stronie poezja czy coś tam takiego i wpadł mi do gustu ten jeden wierszyk łaał Rotfl

Ile dasz, tyle otrzymasz, czasem z najbardziej niespodziewanej strony.
Paulo Coelho
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości