Paź mieczy i Rycerz mieczy w rozkładzie dotyczącym uczuć
#1

Jakie macie doświadczenie z tymi kartami? Ostatnio we wróżbie dotyczącej rozwoju sytuacji uczuciowej między mną a mężczyzną z którym się spotykam wyszedł mi Paź mieczy na ostatniej, wyjściowej pozycji w rozkładzie (czy powinnam się na niego zdecydować). Dociągnęłam kolejną kartę i pojawił się Rycerz mieczy. No i zagwozdka. Jak zinterpretowalibyście te dwie karty na pozycji dotyczącej rady? Dodam, że cały rozkład wyszedł klarowny, karty nawet idealnie określiły mi zawód wspomnianej osoby Ok a ten giermek jakoś tak... Mam z nim problem. Używam talii RWS i jeśli chodzi o moje odczucia co do tej karty na tej pozycji to odbieram ją jako takie ostrzeżenie, stan czujności. Sama postać na karcie mi to podpowiada. Całe otoczenie wokół niej jest wzburzone, a ona trzyma miecz oburącz przed sobą jakby zasłaniając sylwetkę, a spogląda za siebie jak gdyby rozglądała się dookoła czekając na atak. Podsumowując, jakie macie doświadczenia z Giermkiem, co może oznaczać w towarzystwie Rycerza? Uśmiech
Odpowiedz
#2

Walet mieczy -to przekłamanie ,czyli inaczej sobie interpretujesz....to karta myśli...to ulotność,chwila,nic stałego....
Rycerz mieczy-nerwowość,pobudliwość,chwiejność,niezdecydowanie,jako rada to badz spokojna zadecyduj o swoim zyciu i zadaj sobie pytanie czego chcesz? Oczko Oczko Umiej sie określić !!! Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

Dziękuję Izyda! Przekłamanie, myślę że pasuje jak najbardziej. Ja odebrałam to właśnie jako takie ostrzeżenie, więc może o to chodzi. Że ta relacja nie jest tym, czym mi się wydaje. Pomyślę o tym Uśmiech
Odpowiedz
#4

Mieczowy dwór w uczuciach niekoniecznie dobrze wróży, a wręcz przeciwnie. Co z tego wyszło, możesz napisać?
Odpowiedz
#5

Mieczowy dwór w tym rozkładzie zdecydowanie nie wróżył dobrze Uśmiech Jeśli chodzi o giermka, to miałam z nim problem, bo wyszedł mi na pozycji rady (co powinnam zrobić) i chciałam go interpretować przez swój pryzmat, a karty pokazały mi po prostu na jakiego człowieka chcę się zdecydować (pokazały jego oblicze). Ten giermek przewinął mi się przez kolejne rozkłady (w miarę upływu czasu) dotyczące tej samej osoby, zawsze pojawiając się na pozycjach, które dotyczyły jego nie mnie, więc samo to jest bardzo znaczące. Co mi pokazał? A no to, co napisała Izyda, przekłamanie, jedno mówi, drugie robi. Jeżeli chodzi o miecze ogólnie, to ten dwór pokazał mi też chłód emocjonalny, ogromną inteligencję, ale dosłowne odcięcie się od sfery uczuć.
Odpowiedz
#6

Uwazaj, bo on moze wytykac w tobie jakies male bledy. Nie pozwoj mu, aby przyklejal ci plakietki "niewiedzy" w jakiejs sytuacji.
Nie patrz wstecz i nie wyciagaj starych problemow miedzy wami. Uwazaj na male sprzeczki miedzy wami. Niedomowienia. On moze z toba walczyc na slowa, nie pozwol na to, abys czula sie przy nim malutka intelektualnie. Plotki.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości