Relacje, znajomości
#1

Witam ostatnio urwał mi się kontakt z pewnym Panem mam pytanie czy to był związek karmiczny czy on coś do mnie czuje, czy wróci, czy ma może już kogoś , czy ta relacja została całkowicie zakończona, podam daty na priv zależałoby mi wgląd w tą relacje
Odpowiedz
#2

Witaj Jukinia

Pytania: mam pytanie czy to był związek karmiczny?
As Mieczy - Nie, to nie był związek karmiczny, nie widzę żadnych powiązań z przeszłości.

czy on coś do mnie czuje?
3 kielichy - Jest przyjaźnie nastawiony, chociaż ukrywa swoje prawdziwe uczucia, wiec ta przyjaźń może być w jego wydaniu trochę naciągana. Nie ma nic przeciwko zabawie z Tobą czy wyjściem na drinka.

czy wróci?
X Koło fortuny - Wszystko zależy od tego jak mu się życie ułoży. Jeśli nie trafi się nic lepszego, może wrócić. Jak się trafi nie wróci. On nie tworzy dalekosiężnych planów, żyje chwilą.

czy ma może już kogoś?
XXI Świat - Raczej nie, korzysta z wolności, jak ma to wszystkie. Cudownie mu z tym jak jest teraz, może wybierać i przebierać jak w ulęgałkach.

czy ta relacja została całkowicie zakończona
XVI Wieża - Jeszcze coś tam dogorywa, bo to jest świeże, ale za jakiś czas to już będzie ruina.

Niestety, ale będziesz sie jeszcze tego dziadostwa trzymać. Próbować szukać wytłumaczenia w karmie czy próbować to naprawić. To już nie powstanie z gruzów. Fundamenty zostały naruszone i cokolwiek na nich spróbujesz postawić wcześniej czy później runie.

On jest przyjaźnie nastawiony, ale dlatego że nie chce z tobą mieć zatargów. Nie widzę jego prawdziwych uczuć, ale zdaje się mieć powody, by ostrożnie się z Tobą obchodzić. Jednak nie tłumacz sobie tego romantycznymi uczuciami z jego strony.

Musisz dać sobie czas. Rozstania są trudne. Szczególnie dla strony zaangażowanej.
Daj sobie zwyczajnie czas, na to by opadł kurz.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję za odpowiedz
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości