Piramida życia - Luks
#5

Le Stelle, ten opis aż mnie wbił w siedzenie, jest w nim bardzo dużo prawdy, a jednocześnie nie zauważyłem niczego, co możnaby uznać za nieprawdę.
Zdecydowanie czuję potrzebę zmiany miejsca i środowiska, ale na razie jestem jeszcze trzymany przez pewne sprawy. Myślę jednak, że w pewnym momencie ta bariera pęknie.
Bardzo ciekawe jest to co napisałaś o kwestiach zawodowych. Teraz rozumiem, że muszę być bardziej uparty i nie poddawać się łatwo rezygnacji. Zwrócę uwagę na swoje marzenia, akurat jestem w trakcie powrotu na wcześniej wybraną (i porzuconą) ścieżkę, więc może pójdę zgodnie ze swoim powołaniem.
Uczuciowo tak jest... ciepłe wnętrze, lodowata powierzchowność. Ale myślę też, że oba aspekty są prawdziwe - potrzebuje zarówno bliskości jak i dystansu. Na razie wibracje nie zmuszają mnie do zakładania rodziny, ale kto wie, może któregoś dnia...
Co do odniesień tarotowych - nawet lubię energię 6 mieczy, ale 5 buław się trochę obawiam, nie lubię bezpośredniej rywalizacji. Domyślam się, że to jest właśnie kwestia do przepracowania. Te 5 mogą również mówić o moim strachu przed zmianami. Niby najpierw chcę zmian, zaczynam iść w tym kierunku, a potem się wycofuję. Tu jest problem na linii aktywnego (3 buław) działania.

Bardzo Ci dziękuję za tak obszerny opis i porady Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości