Wątek zamknięty

maria0308 03.08.1982
#7

Nie kochana Nie jestes 5
Napisze Ci trochę o tej czwórce ,znam siebie jak zły szeląg !!!
W skrocie 4 to tragiczny romantyk Lol Opiekunem czwórek jest czas ,często i gęsto marnujemy go starannie ,lekceważymy jego znaczenie .Często zaskoczeni ,ale zawsze przekonani ,ze zdążymy Lol W czwórce następuje zbiór ,tego co zostało posiane wcześniej .To sa nie tylko mysli pozytywne ,ale i negatywne.Dla 4 czas jest wielkim kreatorem

Możesz miec niska samoocena poprawiasz sobie humor poprzez umiłowanie do luksusu ,dobry smak ,oczywiście nieskazitelne maniery ,to takie zewnętrzne srodki do podwyższenia swojej samooceny.To rowniez trzymanie zycia w bezpiecznej odleglosci. Tak na wszelki wypadek nie za daleko i nie za blisko Lol U tego tragicznego romantyka tęsknota za miłoscia uczuciem,moze zmienic sie w rozpacz,a gdy juz dostaniesz partnera to ta bliskosc moze doprowadzić do odrzucenia. Wiec lepiej trzymac partnera nie za blisko i nie za daleko. :? A co sie dzieje, gdy facet juz ma dosc trzymania na dystans i chce odejsc .No to wtedy uruchamiają sie wszystkie emocje ,od rozpaczy ,oskarżenia ,obwiniania go o wszystkie plagi tego swiata,a nawet gesty samobójcze,bo sie jest na scenie i odgrywa dramatyzm pierwotnej wielkiej straty.Rezygnacja z cierpienia nie wchodzi w rachubę ,gdyż masz poczucie swojej odmienności i wyjatkowosci.Dla Ciebie bycie człowiekiem zwyczajnym nie wchodzi w rachubę.To tak jakby Ciebie nie było.Twoje zycie to wzloty i upadki .Srodek to miejsce mało ekspresyjne do wyrażania siebie.Wiec silnie przezywasz to co Cie spotyka w życiu szczescie ,radosc ,bol ,depresje smutek (moje ulubione słowo) Lol upadki i wzloty.Cecha dominująca wszystkich czwórek jest melancholia a mottem czwórki :Jest pragnienie tego czego łatwo nie moga otrzymać .Tym co dostępne i łatwo osiągalne nie jestes zainteresowana .Ciągle pod gore ,ciągle mozolnie,Ciągle odrzucasz to co latwo przychodzi ,a to przecież często niesie ból i smutek np. z powodu utraty miłości ,ale ta Twoja natura rekompensuje Ci w jakis sposób te stratę w ciągłym romantycznym oczekiwaniu na idealnego partnera.Depresja smutek ,melancholia ,często sa konsekwencja takiej postawy.Kiedy zdarzy sie cud i po latach poszukiwań osiągniesz ,tego czego tak bardzo pragnęłaś to znów Twoja uwaga skupi sie na czyms czego Ci akurat brakuje .Zamiast cieszyć sie zyciem i świetowac. Lol
Zeby nie bylo tak strasznie to powiem jeszcze ,ze jestes osoba której mozna zaufać ,dobry wierny przyjaciel,lojalny .Osoba ,ktora rzadko sie myli .Twoje główne cechy to wytrwałosc ,uczciwosc,Działasz logicznie i metodycznie.Zdarza sie ,ze zajmujesz sie drobiazgami i nie dostrzegasz ważnych celów,Siła twego charakteru wyraza sie w niezaleznosci.Możesz bez konca rozpamietywac przeszłosc.Tak jak juz wspminałam masz poczucie smaku,piekna i duzy urok osobisty.Potrafisz wczuc sie w położenie innych ,jestes wyczulona na cudzy bol.Masz zdolnosc precyzowania swoich mysli Duża intuicje i trafna ocenę sytuacji.Pracowita jak pszczółka.
Mam nadzieje ,ze Cie nie uraziłam swoim opisem
:kiss3:
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości