Tarotowy portret Ivany
#10

Gośka napisał(a):
ivana napisał(a):
czyli I Głupiec Głupiec to XXII a I to Mag.
Dzieciństwo: na dzieciństwo lub wczesną młodość mogły wpłynąć sprawy związane z zagranicą, ewentualnie ktoś ważny dla dziecka był oddalony psychicznie lub fizycznie. Duży wpływ energii kobiecych na ten okres. Ciekawe, otwarte na świat dziecko, które jednak mogło być tonowane,lub w jakiś sposób przytłaczane przez matkę lub inną kobietę. Matka mogła być zbyt autorytarna, podporządkowująca sobie dziecko lub zbyt od niego oddalona w sensie psychicznym, nie interesująca się nim i nie zaspokajająca potrzeb dziecka. Ewentualnie jeszcze mogła przenieść na dziecko swoje lęki i blokady. Możliwe poczucie niespełnionego dzieciństwa.

Tak duzy wplyw w dzieciństwie mialy mama i babcia. W mojej rodzinie kobiety sa silniejsze niz mezczyzni

Druga część życia: duża rola kontaktów z kobietami, dążenie do samodzielności i niezależności, wyrażanie swojej kobiecości poprzez wygląd zewnętrzny, troska o piękno w otoczeniu, wpływ spraw związanych z domem i partnerstwem.


Owszem czuje sie teraz bardzo kobieco i podkreslam to ubiorem


Trzeci etap: duża wrażliwość, możliwe prorocze sny, koncentracja na sprawach domowych, rodzinnych, uwolnienie się od lęków z przeszłości, dobre relacje z kobietami, wykorzystanie podświadomości do własnego rozwoju, możliwe opiekowanie się kimś lub pomaganie innym. Należy uważać aby patrzeć na życie i ludzi realnie, nie odrywać się od rzeczywistości, nie kierować się iluzjami.


Jestem wrazliwa kobieta i mam prorocze sny.. czesto snia mi sie zmarli z rodziny..

Jeśli podwójny Świat jest przepracowany to osoba jest otwarta na świat i ludzi, tolerancyjna, poukładana wewnętrznie, swobodna, z poczuciem humoru, dobrze radzi sobie z nowościami (np. technicznymi).

Moj podwojny Świat jest przepracowany i jestem bardzo otwarta i tolerancyjna osoba


Uzdolnienia to duża komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i operowania słowem, oryginalność, spryt, łatwość zdobywania informacji, zręczność. Mag może przynieść także zdolności manipulacyjne, co nie znaczy, że osoba będzie je wykorzystywać
Sferą komfortu jest kontakt z naturą, może czytanie książek, możliwość opiekowania się kimś lub czymś, zajmowanie się ezoteryką.


Uwielbiam czytac i latwo nawiazuje kontakty. Ostatnio zajelam sie tarotem

Być może postrzegasz siebie jako osobę wrażliwą, zdolną do poświęceń, opiekuńczą, a jesteś postrzegana jako osoba kobieca, marzycielka, lubiąca się zajmować domem, możesz być również postrzegana jako osoba trochę oderwana od rzeczywistości, zbyt emocjonalna lub ludzie mogą Cię postrzegać nie dokładnie tak , jaką jesteś naprawdę.


Mysle ze jestem wrazliwa i opiekuncza, trudno mi ocenic jak inni mnie postrzegaja, często slysze ze jestem kobieca..


Bardzo dziekuje Gosienko. Jestes Wielka
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości