III - Cesarzowa (Władczyni)
#40

Znam oczywiście podręcznikowe znaczenie karty Cesarzowej - matka, żona, kobieta praktyczna, opiekuńcza, dbająca o dom, stanowcza... itd. itp....

Ale ciekawa jestem, czy komuś z Was Cesarzowa pokazuje to samo co mnie...
Otóż w rozkładach na związek/uczucia mnie ta karta w zasadzie nie pokazuje szczęśliwej matki, żony, narzeczonej... wprost przeciwnie - gdy widzę Cesarzową w rozkładzie, to wiem że praktycznie na 100% pytająca to:
1) jeśli to tzw. "singielka" - kobieta samodzielna, silna, ale samotna... często trafia na słabszych od siebie "dupków" (przepraszam za określenie), mężczyzn którym ona daje dużo, a oni jej nie dają nic
2) jeśli to mężatka - cały dom jest na jej głowie, mąż na ogół zrzuca na nią całą odpowiedzialność, ona dba o wszystko, podpiera się nosem, ale nie może liczyć na jakiekolwiek wsparcie czy romantyczne zachowania z jego strony - ona walczy o wszystko, on jest pasożytem

Tak więc smutny wniosek - Cesarzowa na ogół pokazuje mi kobietę silną, uczuciową, ale niestety zazwyczaj samotną - niezależnie od tego czy jest w związku czy też nie. Bezradny
A czy Wy macie takie doświadczenia z ta kartą?...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości