Olinda - TPP
#12

Krucy Himen
naprawdę padałem na twarz......bo zamieniłem opisy VIII i XI........Oczko

Olindo
patrząc na portret odbiera Cię jako osobę cierpliwą i potrafiącą czekać na upragniony rezultat. Chociaż masz duże doświadczenia życiowe to nie potrafisz przekazać swojej wiedzy innym. karty są trudne ale dasz rady Rotfl
W młodości charakteryzowało Cię "sprawiedliwe" podejście do świata, potrafiłaś osądzić sytuację w której się znajdowałaś. Jednak na skutek lęku przed samotnością zaczynasz manipulować innymi i naginać fakty do swojej wersji. Nawet macierzyństwo nie zmieni Twojego podejścia do życia - mam wrażenie że będziesz manipulować dziećmi i rodziną. Tak jak wspominałem boisz się samotności i związek może być jakby "zaplanowany" przez Ciebie. Pomimo że czujesz się tak sobie z partnerem podchodzisz do sprawy "byle nie być sama". Chcesz być Matką i masz do tego Moc ale jakoś nie wychodzi tak jakbyś chciała....
Musisz wypracować sobie odpowiedni stosunek do pieniędzy a moim zdanie szczególnie przepracować karmę ( nie na darmo masz I Mag (o) w portrecie).
Osiągasz harmonię przez zaczynanie spraw od nowa....i temu służy wisielec, który pozwala postawić świat na głowie i zacząć od nowa.
Jak postrzegasz sam siebie....jako osobę potrafiącą kochać innych.
Jak inni Cię postrzegają ...jako osobę potrafiącą znaleźć zloty środek.
Jak możesz odpracować karmę - zbuduj dobre relacje z parterem - nie bądź cesarzem tylko cesarzową.
Nad pozycjami 9,10,11,17 i 18 popracuj sama .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości