Karty Tarota, jakich używacie, jakie lubicie

Jeśli mogę dołączyć się do dyskusji... Uśmiech
Ja mam, no cóż, ogromną kolekcję przeróżnych talii i o ile kiedyś właściwie z każdą z moich talii preferowałam pracować mniej więcej tak samo (tzn. używać na te same pytania, nie dzielić pt. "te talie do takich pytań, tamte do innych"), o tyle od jakiegoś czasu- a konkretnie od kiedy zaczęłam intensywniej odczuwać energie- bardzo lubię dobierać sobie talie w zależności od charakteru ich energii; no a mając tyle przeróżnych talii o bardzo zróżnicowanych- nazwę to- wibracjach, jest w czym przebierać, co samo w sobie zachęca do eksperymentów. Oczko
W ogóle energia poszczególnych talii to dla mnie w sumie klucz, jeśli chodzi o pracę z kartami. Dzięki temu, że zwracam tak dużą uwagę na energie, poszczególne talie odbieram, traktuję bardzo indywidualnie (to trochę tak, jak w przypadku relacji międzyludzkich... w sumie), co jeszcze bardziej podwyższa poziom intuicyjności mojej pracy (tzn. m.in. interpretacji- ale nie tylko). Jak już kiedyś pisałam na forum, interpretuję karty w zależności od talii, w związku z czym nie sprawia mi żadnego problemu praca z taliami, które zupełnie odbiegają od systemu tarota (jeśli mowa o taliach tarota, oczywiście- bo pracuję z wieloma innymi systemami, a także z wieloma taliami, których do żadnego konkretnego systemu zaklasyfikować nie można). Natomiast to zwracanie tak dużej uwagi na energie, tak duża wrażliwość na nie jakby dokłada do tego- bo dzięki niej moje interpretacje są oparte nie tylko na intuicyjnym odbiorze poszczególnych elementów karty/kart, ale również na odbiorze energii, jaką- mówiąc najprościej- emanują.

Nie wiem, na ile to, co napisałam, jest interesujące, przydatne (oraz zrozumiałe- choć mam nadzieję, że z tym nie ma problemu), w każdym razie uwielbiam takie dyskusje, więc po przeczytaniu tego, co tu napisałyście, pomyślałam, że dorzucę swoje trzy grosze. Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości