Tarot of Sexual Magic (Tarot Magii Seksualnej)
#15

Bardzo ją lubię Rotfl Jest monotematyczna bo taka ma być z założenia, używam jej do rozkładów partnerskich/miłośnych tylko i wyłącznie, bo świetnie opisuje relacje i co się dzieje czasem aż zbyt dosłownie, a klienci też ją polubili i mówię za równo o paniach jak i panach ;p Nie powiedziałabym, że mówi mało , koncentruje się na aspektach relacji partnerskich , sama się zdziwiłam z jakim zainteresowaniem klienci do niej podchodzą, nieco się rozluźnili , pytają czemu np mąż/ żona nie ma ochoty, co jest nie tak i nie raz klocki wychodziły ,że pani woli fetysz a za to pan woli romantycznie i inne kwiatki ;p Ja generalnie lubię nietypowe talie bo często wnoszą coś nowego, a ta jest dobrym przykładem , nie jest wulgarna jak niektóre o tematyce sexu. Pracuje mi się z nią dobrze może dlatego ,że przywiązuję dużą wagę do sexu samego w sobie, uważam ,że jest jednym z potężniejszych narzędzi i wyzwala pierwotne energie i instynkty, jest to bardzo ważny aspekt życia niemalże każdego człowieka , a i w XXI wieku mamy go pełno niemalże na każdym kroku.
Poza tym wcale tak wiele nie zatraca jak się mocniej człowiek przyglądnie ;p Wiele elementów pozostaje są inaczej zobrazowane.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tarot of Sexual Magic - "rozpracowanie" - przez Akusha - 22-10-2014, 18:54
Re: Tarot of Sexual Magic - "rozpracowanie" - przez New_vision - 22-10-2014, 21:02
Re: Tarot of Sexual Magic - "rozpracowanie" - przez Akusha - 22-10-2014, 22:17
Re: Tarot of Sexual Magic - "rozpracowanie" - przez Akusha - 23-10-2014, 16:06
Re: Tarot of Sexual Magic - "rozpracowanie" - przez slawek_88 - 23-10-2014, 17:38
Re: Tarot of Sexual Magic - "rozpracowanie" - przez Akusha - 23-10-2014, 18:17



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości