Prosze o pomoc w interpretacji
#4

Kiedys dano zaczynalam od kart klasycznych wiec pierwsze co rzuca sie w oczy dla mnie to poodwracane karty as kier , 9kier torzutuje na wrózbe.
jesli w poziomie 1 rzad to przeszlosc to Król Kier reprezetuje ukochanego , jest on zwrcony do kart jakie normalnie w połaczniu oznaczja slub . Wkartach klsycznych najpierw szuka sie typwych połaczen as kier + 10 kier to slub jesli do tego dochodzi as karo to moga byc oswidczyny , prblem polega tutaj na tym ze po pierwsze te asy sa poodwracane po drugie lezy to w lini przeszlosc , rzad srodkowy to terazniejszosc moze wiec mowic o planach jakie były. Faktycznie za nim jakies nie za fajne karty, nie wiem c dokładnie to moze byc ale jakies problemyw pracy moga byc zwiazane z oszustewem. Walet trfl to oszust a karty as trefl + 10 trefl to tez nie za dobra kombinacja Noramlanie as trefl i 10 trelf razem w pozycji prostej to pogrzeb ale tuz przy tym stoi karta as pik wiec zwiazne z praca . Po tym mozna wnisoowac, ze Twoj parter mial kłopoty w pracy z uwagi na nieuczciwego kolege, pracownika lub zostal oszukany . tutaj jesli mieliscie plany zwiazne ze slubiem tomoglo to zawazyc na jego decyzjach. Jest nadal zwrócony twarza do 10 kier wiec to uczcucie trwa. Z tego co wiem od wrozki sprzed lat gdy ktos jest odwrocony tyłem od kart sercowych ma nas w "doopie' tak mi to dokłądnie wyjasniła.

Oj nie widze tego zdjecia juz a było jeszcze jedno takie rozkład 8x3
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości