XI - Siła (Moc)
#19

Mam ostatnimi czasy duzo do powiedzenia na temat karty mocy i tak jak kiedys dawno i dosc długo uwazałam , ze to karta sexualnosci tak teraz wiem, ze niekoniecznie.
Napisze po krótce jak ja ja miałam okazje pozna c, otroz
- w sytaucji gdy pielegnowałam rosliny (kwiaty) pokazła mi ze musze byc cierpliwa i sila, wytrwała w tym co robie, konsekwentna , konkretniew tym przypadku chodziło oczywoscie o czas i odpowiednie nawadanianie (aby nie przesadzic) obok była karta Krolowej Puch czyli opiekunki, troskliwej pilegniaki, czułej kobiety (wobec kwaitów) - i udało sie byłam nieugieta , dałam, podlewałam, starała sie za wszelka cene byc konsekwentna , z rosnki, która nie dawala nadziei wyrósł piekny dorodny kwiat

- w sytaucji gdy staramy sie o cos , czyabiegamu o cos karta ta mówi o odwadze, o tym by nie ustepowac, o koniecznej sile , w tym ówniez psychicznej i mozliwosci zwyciestwa

- w sytaucji gdy znajomy zdradzał a chciał byc wierny (tak chcial byc !) pokazlo mi sie , ze stara sie trzymac na wodzy swoje ządze , stara sie panowac, stara sie wytrac, byc konekwentnym, to tez karta konsekwencji podjetej decyzji , checi wytrwania w tym bo ta karta mówi o sile psychicznej
ta karta ma duzo wsponego z karta rycerza monet tylko jak tam wazny jest czas i konsekwencja tak tutaj wazne jest nastawienie psychiczne i walka z samym soba równiez z naszymi słabosciami lub ze słabosciami innych i wtedy my sami wychodzimy na zwciężcce.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości