Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#9

Cytryna napisał(a):Ja, jako, ze nie umiem czytać z horoskopu i co by nie wprowadzac zametu umieszczam swój, moze sie komus do czegos przyda, ten mój pusty rys (w sumie ciekawy co nie Myśli )... hihi
Chociaz wydaje mi sie, ze ten dom gdzie jest miłość do małych zwierzaków ukryta, jest pusty? Oczko

A od dziecinstwa u mnie w domu psy, koty, myszki, chomiki, rybki, swinki...itp... bez zwierzaków moje zycie nie miałoby smaku Oczko No i co? Zagwostka? Myśli

Przyda, sie przyda ten horoskop i to bardzo...Pusty dom VI to jeszcze nie problem, bo pelny jest XII I to jeszcze jak... Rotfl ...Dom XII w znaku Panny .. Rotfl ...No to juz mowi o tym ze zwierzeta to Twoj najblizszy przyjaciel...Panna jest najwiekszym przyjacielem zwierzat, a Ty sie w tym znaku urodzilas i masz tu jeszcze Merkurego (wladce tego znaku) na ASC....

Decyduje aktywnosc OBU domow , bo czasami wiele o domu VI moze opowiedziec dom przeciwny XII....No wiec Merkury na ASC i Wenus w XII domu decyduje o preferencji wszystkich malutkich i drobnych zwierzaczkow, tych slicznych dla oka i przytulniastych....Zreszta Twoj awatarek zdradza wielka milosc do tych zwierzatek... Kotek
Dom VI w Rybach , to wszystkie drobne i male zwierzatka morskie, zas Panna to zwierzatka ladowe, tez male , bo decyduje tu Merkury..Zas Wenus w XII domu to lagodnosc i milosc do nich...

Bardzo Ci dziekuje za ten post.... Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości