Ankieta astrologiczna nr. 1 - Wasze ukochane zwierzeta
#15

Hyacynt napisał(a):
madrugada napisał(a):W ogole nie bywam. Zamknelabym wszystkie. Nie widze zadnej wartosci w nich. A pieniadze przeznaczyla na inne aktywnosci zwiazane z ochrona zwierzat zgrozonych (bez rozpisywania sie tu - bo nie w temacie - ale daleko mi do antropocentryzmu - uwazam ze jestesmy taka sama czescia ekosystemu jak kazdy inny robaczek)

Tez bym obstawiala Wage, bo jak wiesz, ona jest u mnie bardzo silna.

Rozumiem...Ciekawi mnie tez sila domow, ktora jest uzalezniona od planet w nim przebywajacych..Ale to juz troche co innego...A jesli chodzi o temat zoo to nie podejmuje dyskusji bo bysmy zbyt odbiegli od tematu...

Wlasnie nie odbiegajmy od tematu Uśmiech

Cos moze byc z ta sila domow, bo za przeprowadzka do Barcelony, no z 2-3 lata po, zaczelam wiecej podrozowac, obserwowa i ogolnie sie ze mnie wieksza ekstremiska zrobila jesli chodzi o ekologie czy prawa zwierzat, czy dzialalnosc charytatywna skupiona na rownosci dostepu do edukacji czy szeroko pojetej rownosci wszystkich wobec wszystkiego (moze wydaje sie to nie w temacie, ale troszke jest). A po rektyfikacji calosc stellum mi sie przeciez przesunela do domu IX, wczesniej bylo podzielone miedzy dom VIII i IX. Stellum jest rzadzone przez Wenus w Strzelcu i domu XI.

Tak wiec Strzelcowe idealy, podkreslone przez mocno obsadzony dom 9, Jowisza w Stellum i do tego rzadzone ze Strzelca i wolnosciowego i lamiacego zasady domu XI sa u mnie dosyc mocne - dodatkowo wymieszane z wiecznie szukajaca rownowagi Waga Uśmiech

Stad moze kocham calosc zwierzynca czy ogolnie przyrode, widze ja jako calosc, ekosystem, a nie mniej lub bardziej lubiane jednostki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości