Warsztat 59 - Przypadki chodzą po ludziach
#6

wiek - 3 mieczy, 9 mieczy - 3 latka, 9 lat lub 12-13 lat Rotfl, ewentualnie momenty w życiu kiedy doznałaś przykrości np. musiałaś iść pierwszy raz do szkoły, miecze sugerowałyby wręcz podjęcie nauki (a więc ok 6-7 lat)

co tak często robiłaś? - Swiat + Sąd Ostateczny - Pierwsze co mi przyszło na myśl to jazda autobusem na gapę. Drążąc dalej karty... Drażniłaś zwierzęta lub bawiłaś się z dzikimi zwierzętami. Sąd Ostateczny może sugerować grzebanie w ziemi lub zabawę nad wodą. Może też sugerować, że bawiłaś się truchłem zwierzaka (o matko), albo szukałaś adrenaliny na cmentarzu... No i postacie na obu kartach są raczej nagie - może jakieś niewłaściwe, obsceniczne zachowanie, niezgodne z konserwatywnymi normami np. bieganie nago po podwórku. Inna opcja - zaczepiałaś obcych ludzi.

Co się w konsekwencji wydarzyło? 5 buław + 8 mieczy - Doszło do jakiejś kłótni, konfliktu, z którego ciężko było wyjść. Może jakieś wezwanko na policję, areszt, albo przynajmniej szlaban xD Wpadłaś do wody lub jakiejś dziury i nie mogłaś się wydostać. Może ktoś Cię pobił i związał? Smutny

No, to teraz ja poszalałem Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości