Wampiryzm energetyczny
#19

Cytat:Z pewnością tak jest. Sama nie rozumiem osób, które latami tkwią w toksycznych związkach i nie starają się tego zmienić.
Ale chyba się zgodzisz, że taka toksyczna osoba nie wpływa dobrze na nasze samopoczucie i często potrafi pozbawić nas chęci do działania czy ogólnie mówiąc pozytywnej energii. Jedni sobie z takimi toksycznymi osobami (albo energetycznymi wampirami) radzą lepiej, inni gorzej - ale to już inna sprawa. Tak to widzę. Uśmiech
Nie starają się bo nie mogą, widzę, że nigdy nie miałaś do czynienia ze świadomym wampirem energetycznym, ten kto nauczy się kontrolować, karmić kiedy musi, a nie kiedy chce, który nauczy mieszać w głowie - od takiego nie tak łatwo uciec Oczko
To, czy ktoś radzi sobie lepiej, czy gorzej nie zależy od osoby tylko od drapieżcy - robi to świadomie, czy nie, jak jest silny, kiedy ostatnio się karmił, karmi się tylko ludzkimi emocjami, czy nie, chce się karmić, czy męczy go sumienie..

Cytat:Nigdy z czymś takim się nie spotkałam Shock , zwyczajnie: albo mam energię, albo jej nie mam, ale na pewno nie czuję się wyczerpana w towarzystwie osób, które lubię :?

Możemy się spotkać pokażę, Ci co to takiego.

Cytat:ze to jest cos co siedzi w naszej psychice

Wy jesteście najłatwiejsi, im mniej wierzycie, tym łatwiej się Wami karmić.

Pozdrawiam.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości