Seriale :)
#12

Le Stelle napisał(a):Poza tym bardzo lubię Big Bang Theory (Teorię wielkiego podrywu) no i już klasykę, czyli Przyjaciół... Zawsze pomagali w trudniejszych momentach... Podoba mi się też brytyjski serial o Sherlocku Holmesie z Benedictem Cumberbatchem (chyba nie mógł nazywać się trudniej Oczko). Zbieram się też do powrotu do klasyki, czyli Allo Allo, zawsze widziałam tylko fragmenty.

Le Stelle... Oczko Ja regularnie oglądam z mężem "Big Bang Theory", a ostatnio robimy sobie powtórkę z Sherlocków z Cumberbatchem i Freemanem (uwielbiam obu!), bo bardzo lubimy. "Allo, Allo" kupiłam rodzicom kiedyś na DVD (sama bardzo lubię) i do dzisiaj oglądają sobie co jakiś czas Rotfl Pewnie nie zdziwi Was fakt, że serial ten jest nieznany zarówno we Francji, jak i w Niemczech. Za to mam informacje, że jest znany np. w Serbii Uśmiech
Wierną fanką "Przyjaciół" jest moja siostra, więc również znam ich całkiem dobrze.
Osobiście oglądam jeszcze "Doctora Who" :> Zaczęłam od reaktywacji z 2005 z Christopherem Ecclestonem, następnie oglądałam serie z Davidem Tennantem, zniechęciłam się przy Matcie Smithie (który, o ironio, spopularyzował "Doctora" w USA, mnie zupełnie nie pasował), teraz czekam na nowy sezon z Peterem Capaldim, który mi się podoba Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości