Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;)
#16

Odgrzany temacik - fajnie się czytało Oklaski

Też podzielę się swoją historią... nie jest taka fajna jak wasze ale cóż, każdy ma swoja Rotfl

Mnie zawsze interesowały niesamowite historie, duchy, zmory itp... tym samym również wszystko co tajemnicze i niewytłumaczalne, niemniej nigdy nie ciągnęło mnie jakoś do wróżb, ewentualnie zastanawiałem się czy może kiedyś nie chciałbym pójść do wróżki... zarazem bojąc się tego jak diabeł święconej wody. Taki paradoks xD

No i natrafiłem raz na program z wróżkami, za czasów gdy one jeszcze prócz namawiania w kólko do wysłania sms czy machania gigantycznym wahadłem w celu oczyszczenia moich pradziadków, również opowiadały wiele ciekawych rzeczy... Zawsze w moich wyobrażeniach wróżka była wyrocznią, wszechwiedzącą osobą, która mówi nam konkretnie co i kiedy się w naszym zyciu wydarzy - o zgrozo Boi się . Te programy trochę obaliły ten mit i tym samym skłoniły do wniosku, że może i ja mogę się tego nauczyć Oczko Wtedy kupiłem sobie za kieszonkowe moje pierwsze karty, bardzo tanie i słabej jakości, ale jakże magiczne !!!! Masakra, czułem taką ekscytacje jak przyszły! Oczywiście od razu zacząłem wróżyć - z książką w ręku oczwiście Rotfl

Potem już poszło... książki, karty, książki karty no i programy ezo - mogę szczerze powiedzieć że najwięcej dały mi opowieści Tarocistki Danuty. Jej sposób wróżenia i interpretacja kart była dla mnie suuuuuper logiczna, spójna i tego właśnie jako gość pozbawiony kobiecej intuicji potrzebowałem.

pozdrawiam

s Głupek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez aisha - 14-08-2013, 01:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Artur - 18-04-2017, 12:24
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Le Stelle - 18-04-2017, 16:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez tarot55557 - 02-01-2018, 14:29
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Intense - 24-04-2019, 14:55
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Szoko - 12-03-2024, 08:50
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Leszczyna - 27-03-2024, 14:37
Początki z Tarotem - przez Wiedźma88 - 28-11-2017, 14:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości