Warsztat 77 - Pasja z przeszłości
#6

1. Co było moją największą pasją w czasie studiów?? - Q Kielichów, 3 kielichów, Sąd - cechuje cię bogactwo uczuć, pociąga ciebie wiedza tajemna, obrazy, kino, malarstwo, miałaś inspiracje twórcze, artystyczne, architektura. Mocno wierzyłaś w to co chciałaś robić... chciałaś podróżować nie jako turystka w hotelowym kurorcie, lecz jako podróżniczka - odkrywca, być w miejscach, które są nie dostępne dla ogółu. Druga rzecz co mi się nasuwa to praca detektywa, policja - wydział kryminalny.

2.Jaka sytuacja zmusiła mnie do zaprzestania i dlaczego była ona wyjątkowo trudna dla mnie i mojej rodziny? - Cesarzowa, 5 mieczy, 10 denarów - niepowodzenie w sprawach finansowych, choroba, ale nie z tych terminalnych tylko np. alergia, złamanie itp. musiałaś zmodyfikować swoje myślenie, cele.

3.Jakie cechy w sobie wyrobiłam dzięki tej pasji? - Mag, 5 monet, Giermek mieczy - poznanie siebie i swoich umiejętności, przejęcie na siebie odpowiedzialności, spojrzenie na swoje cele z różnych punktów widzenia, przełamywanie ograniczeń, pomysłowość.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości