Warsztat 80 - Ta nasza młodość...
#4

1) Twoja Babcia (VIII Sprawiedliwość) - mając ewidentnie zdolności przywódcze i będąc kobietą z zasadami, organizowała jakieś formy rozrywki na terenie budynku (były to jakieś konkursy, może panienki grały w karty) - wątpię, żeby wyprowadzała je gdzieś na zewnątrz bo karta wskazuje na rozwagę tak więc mając autorytet nie narażałaby koleżanek na łamanie obowiązujących reguł i karę. II Papieżyca - mogły też w godzinach nocnych w blasku księżyca "bawić" się w mistycyzm - opowieści niesamowite, wywoływanie duchów, wróżenie. Mogły też czytać wiersze, wystawiać przedstawienia, urządzać konkursy literackie.

2) IX Pustelnik - myślę, że to było jakieś źródło światła, świeczka, latarenka, 8 buław - też mi to na źródło światła wygląda, coś z ogniem związanego, może obraz Chrystusa wg. wizji św. Faustyny - z gorejącym sercem. Przychodzi mi jeszcze do głowy luneta - może młodzieniec spoglądał na iskrzące gwiazdy

3) XXI Świat - (był wysoko) dla mnie na pewno podjął próbę wspinaczki po piorunochronie i wszedł przez okno (albo przez komin - mniej dogodna opcja), Król buław - wskazuje, że zrobił to zgodnie ze sztuką jak na alpinistę przystało, ale trudno mi uwierzyć, że poszło to tak daleko, że dysponował w tym czasie jakimś sprzętem do wspinaczki (ale przy tej karcie to możliwe)

4) 8 mieczy, XXI Świat - biedny dzieciak poczuł się naprawdę odtrącony i silne emocje nim wówczas targały, chyba postanowił się zabarykadować na strychu. Mogła to też być komórka, szafa, lub schował się pod łóżkiem, ale Świat raczej na wysokość wskazuje,

5) Czerwona zasłonka zasłaniała - Król buław, 10 mieczy - romansidło jakieś ukryłaś - gorące i tragiczne - może Anna Karenina, Dama Kameliowa, Doktor Żywago (uwielbiam te książki)
Uff.. i to by było na tyle Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości