Warsztat 80 - Ta nasza młodość...
#6

1) Sprawiedliwość Paź buław 3 kielichów
Myślę, że babcia zabierała koleżanki w miejsce, gdzie takie młode panny nie powinny chodzić z racji swojego wieku a przynajmniej nie było to dobrze widziane.Mogła to być jakaś restauracja z tańcami, klub nocny albo też wymykały się do budynku , w którym mieściła się szkoła i tam urządzały sobie zabawę z udziałem napojów wyskokowych.

7 mieczy Cesarz Kochankowie
Jak dla mnie babcia i koleżanki wymykały się na randki z miejscowymi chłopcami.

2) Księżyc
Moim zdaniem tą nietypową ozdobą była jakaś figurka, rzeźba kota/psa, wazonik albo zawieszony księżyc lub maska.

3) 8 denarów 10 denarów Koło fortuny
Wujek chyba sięgnął do kieszeni żeby przekupić dozorcę. Mógł tez mu oddać swój los z loterii albo obiecał mu pomóc w wypełnieniu jakiś obowiązków w zamian.

4)Siła 6 mieczy 10 denarów
Wujek poczuł się w tej sytuacji bezsilny i jedynym wyjściem okazało się dla niego opuszczenie domu czyli klasyczna, dziecięca ucieczka z domu. Możliwe, że wsiadł do autobusu i pojechał gdzieś do krewnych.

5) Król buław 5 mieczy Mag
Wydaje mi się, że mogłaś tam stworzyć taki mały ołtarzyk dla swojego idola być może autora książek,które uwielbiałaś lub ulubionego piosenkarza. Równie dobrze mogłaś chować tam swoje pierwsze napisane przez siebie powieści, wiersze albo pamiętniki.
Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości