Apel - w obronie doktora Marka Bachańskiego
#7

Bardzo Wam dziękuję za Wasze odpowiedzi Uśmiech

Perełko Pociesza
Co do zawartości substancji THC... Z tego co tłumaczy pan Zięba, nie jest to takie proste... Tłumaczy to w 1cz. wykładu, jaki miał w Białymstoku, 13.06.2015. (pierwszy link z dwóch podanych, od 55 minuty). Niekiedy zawartość THC jest konieczna, aby uzyskać leczniczy rezultat. Mimo wszystko na takim poziomie rozmawiać powinni ze sobą lekarze, środowiska medyczne – tam powinna toczyć się dyskusja, w jakim stężeniu, co i jak...

Natomiast priorytetem jest utworzenie jakiejś przestrzeni, która umożliwi poważne potraktowanie tematu. Niech lekarze o tym rozmawiają, tylko niech właśnie mają poczucie wsparcia, że taka inicjatywa jest potrzebna... Naprawdę, nie umiem ze spokojem słuchać o działaniach podjętych przeciwko doktorowi Bachańskiemu, które mają na celu zniszczenie wszelkiej inicjatywy... Dziwne, że o wiele gorsze skandale polityczne przeszły bez żadnych niemal konsekwencji, natomiast po sądach będzie ciągany człowiek, dla którego ważniejsze niż ciepła posadka była misja niesienia pomocy.

Od dłuższego już czasu zbiera we mnie ogromne rozgoryczenie tym kafkowskim światem, gdzie zamiast zdrowego rozsądku, myślenia, panuje papierologia, prymat przepisu, urzędnicza piramida, gdzie człowiek, problem dawno zostaje zgubiony...

Cieszy mnie, że temat nie jest Wam obcy, mam głęboką nadzieję, że ta świadomość niesprawiedliwości, jakiej jesteśmy świadkami, naprawdę pobudzi masową wyobraźnię... Szczerze nam wszystkim życzę, aby prowadzeniem takich placówek jak Centrum Zdrowia Dziecka w końcu zajęły się osoby, którym naprawdę zależy na zdrowiu ludzi, a nie skupionych wyłącznie na swojej „karierze” i zapleczu finansowym...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości