Podporządkowanie wróżbie
#67

Poddawanie się w życiu codziennym temu, aż wypełni się wróżba, nie ważne jakie miałaby ona przesłanie, jest czynnikiem uzależniającym od wróżb, więc moim zdaniem powinno się sobie dać spokój na jakiś czas z wszelkimi wróżbami. Jesteś osobą podatną na manipulację i należałoby się w przyszłości naprawdę zastanowić z jakich pobudek zasięgasz porad u wróżek, nie zależnie od systemu wróżebnego, jeśli natomiast pomimo tego czujesz potrzebę uzyskania takiej formy pomocy, to powinnaś rzetelnie zweryfikować osobę, jej umiejętności i doświadczenie, aby nie trafić właśnie na tego typu osoby, o których jest wyżej mowa, bo to może mieć poważne konsekwencje w przyszłości, w twoim życiu, z którymi sama sobie będziesz musiała poradzić. Poczytaj sobie nasze forum, w różnych tematach możesz więcej uzyskać informacji na ten temat, dla mnie wróżby to forma pomocy w trudnej sytuacji, rada, którą mogę brać pod uwagę, ale decyzję podejmuję sama i nie determinuję swojego życia pod dyktando przepowiedni, jedynie mogę przyznać komuś rację, że dobrze przewidział i podziękować za ostrzeżenie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości