Idea(lny) drobiazg / prezent
#12

Perelko, miod i mleko (obok herbat), to mam zawsze w domu - miod bio, a mleko takie, z ktorego mamy maselko na kanapke, jak odstawie je na jakis czasUśmiech Jajka tez od szczesliwych kur - nie na wszystkim musze oszczedzac. Cynamon i ten Agar - o ile on nie da efektu "czarnych alg" - musze poczytac o Agarze, Madrugado, czy to przezroczyste, czy nie, bo pojecia nie mam o kuchni weganskiej..ale mysle teraz, ze mozliwe, ze ta tania nie-zwierzeca zelatyna jest wlasnie z...algUśmiech Sprawdze w sklepie. Chyba mam w domu foremki silikonowe, wiec moze za jakis czas bede sie mogla "pochwalic" Buźki a jak "zerzne" od Bronki, to sprobuje wykonac kolorowe mydelka, tak jak te piekne swieczuszki, ale pewno wyjda barwy nieregularne, wiec bedzie taki "batik"Oczko

Na prezent, tak jak napisala nam Perelka, ja robie jak narazie z herbatami - w wersji ekonomicznej w celofan i wstazka, a jak ma byc dla kogos drobiazg trwalszy, to np. w kolorowym, metalowym pudelku np. owocowa herbate-susz.

Ja mysle o jakiejs skrzyneczce na karty...moze cos wymysleOczko

aaa, a jak macie takie stemple, jak dzieci uzywaja do zabawy, to mozna wykonac fajne ciastka - rozwalkowac ciasto, czystym stemplem robimy wzorek i jak z manufaktury Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości