Warsztat 100 - Wspomnienia
#4

Basiu, gratulacje wygranej. 100 warsztat to prawdziwe wyróżnienie.

1. Co to był za interes?
9 mieczy/ królowa mieczy/ 3buław
Działalność gospodarcza, którą otworzyłaś miała na celu pracę w zawodzie wolnym, byś sama sobie mogła być szefem. 9 mieczy daje wolność i brak ograniczeń. Działalność ta wiąże się z pracą umysłową, badawczą. Biegle operowałaś informacją, współpracowałaś z zagranicą, wymieniałaś poglądy i doświadczenia. To mogły być przemówienia publiczne, praca w oświacie lub reklamie. Bardzo mi pasuje na przewodnika turystycznego z odpowiednią dykcją oraz znajomością języków, bo chodzi tu o pracę ze słowem mówionym jak i pisanym, może tłumacz. Praca przez internet, globalna, elektronika, linie lotnicze.
Innym pomysłem jest prowadzenie klimatycznej knajpki dla artystów lub ścianki wspinaczkowej (na mojej karcie widzę pracę na wysokościach i bardzo mnie to nurtuje).

2. Była tam jedna rzecz, która największą uwagę przyciągała. Co to za rzecz?
9 mieczy/ 9 kielichów/ 10 pałek
To jest coś wysokiego, ciężkiego na co się patrzy, podziwia. Może to być akwarium albo fontanna, regał z książkami po sufit, taka biblioteczka. Bar, z butelkami i szkłem, kieliszkami, szklankami. Wielki żyrandol. A może właśnie to ta ścianka wspinaczkowa? ;--)

Ciekawa jestem bardzo.
Dzięki za warsztat,
pozdrawiam,
MAG
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości