Nie kochaj mnie
#13

Ktoś mądrze ci powiedział pisz tak jak czujesz... ale czasami warto to jakoś poukładać... muzykę do tekstu też można stworzyć i odwrotnie słysząc muzykę można do niej ułożyć tekst, który ma celu coś przekazać. Już sama muzyka jest nośnikiem emocjonalnym, myślę, że warto jest zdecydować, czy to ona ma odegrać największą rolę w przekazie, czy też słowa tekstu w tej muzyce, melodii, piosence ... dlatego się pytałam wcześniej, co to za tekst. Zauważ, że muzyka bez słów, też jest w jakieś kolejności, środek i końcówka najbardziej są naładowane emocjonalnie, też ma ona jakąś zachowaną kolejność w przeciwnym razie staje się ona monotonna i jednostajna, a taka muzyka najlepsza jest do medytacji, wyciszenia itp. tak mi się wydaje, z kolei jeśli słuchasz muzy z tych "mocniejszych" dźwięków, to tu już masz ewidentnie pokazane, że albo jedno, albo drugie, albo tekst, albo dźwięk, jedno drugie podkreśla... Jedno muszę powiedzieć, że zawsze można łamać stereotypy, stworzyć coś nowego i zarazem bardzo odmiennego, więc się nie poddawaj, ale staraj się również o odpowiedni sens, przekaz w swoich tekstach... tym się zajmujesz, nie idź na łatwiznę, bo masz talent.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości