Lenormand - rozkład 3 kart - pomoc w interpretacji
#4

DobrzeUśmiech

Dobra strona jest taka, ze poznasz powrod rozstania z pewnoscia, poniewaz masz karte sloneczka w rozkladzie. Dodatkowo przy karcie przyjaciela i gwiazd, gwiazdy to wraz z ksiezycem i sloncem wlasnie karty medialne, wiec oznaczaja wyjscie faktow na wierzch. Ja nie wiem czy tym powodem nie byl po prostu z jego stronybrak uczuc, poniewaz pies oznacza uczucie przyjacielskie. Moze byc tez tak ze powod poznania poznasz od przyjaciela Waszego wspolnego.

Co do tego jak bedzie wygladala, od razu zaznacza ze ja w tych kartach nie widze powrotu. Lenormandy sa kartami konkretnymi, tutaj nie ma pierscienia ani serca, ktore wskazywalyby na uczucie. Bocian natomiast jest zdecydowanie karta pozytywna i przynoszaca zmiany, klucz oznacza czesto wlasnie poznanie prawdy, wiec mysle ze pierwszy rozklad juz odpowiadal troszke na drugi. Konicznka oznacza ze Wasz zwiazek mogl byc takim prezentem od losu, ale nie bez powodu mowi sie, o szczesciu, ze ono czesto jest nietrwale. Takze i tutaj chyba Wasz zwiazek nie trwal jakos bardzo dlugo?
Ja bym sie rozwiazania tej sprawy wyczekiwala na wiosne (bocian) ale jak mowie, dla mnie mowa tutaj raczej o wyjasnieniu sobie czegos, czy zmianach na plus, moze w kierunku przyjazni, ale te karty ktore wyrzucilas same nie maja wydzwieku milosno-zwiazkowego.


Mam nadzieje ze pomoglam Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości