Nasze zwierzaczki

moja kotka zawsze wyczuwała kiedyś ktoś z domowników czuł się gorzej, czy to jeśli chodzi o bóle menstruacyjne, czy jezeli chodzi o grypy/przeziębienia lub po prostu gorsze samopoczucie. Pamiętam ,że kiedy doskwierwały mi bóle miesiączkowe, to zawsze do mnie przychodziła, kładła się na brzuchu, przesyłała energię, w podobny sposób do przekazywania np. energi REIKI czy z zakresu bioenergoterapii, ból ustawał i kiedy kotka uznawała ,że już wystarczy to szła zajmować się swoimi sprawami. Koty pięknie wyczuwają i odbierają energię ale też potrafią ją przekazywać. z resztą nie ma w tym nic nadzwyczajnego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nasze zwierzaczki - przez Małgosia - 05-12-2011, 14:45
RE: Nasze zwierzaczki - przez Mikesz - 18-04-2017, 21:41
RE: Nasze zwierzaczki - przez gargulec - 03-09-2017, 19:32
RE: Nasze zwierzaczki - przez Mikesz - 03-11-2017, 15:24
RE: Nasze zwierzaczki - przez Esmictimssi - 13-11-2017, 20:27
RE: Nasze zwierzaczki - przez Mikesz - 26-11-2017, 15:08
RE: Nasze zwierzaczki - przez LeCaro - 27-11-2017, 00:51
RE: Nasze zwierzaczki - przez DamaPikowana - 27-11-2017, 21:14
RE: Nasze zwierzaczki - przez LeCaro - 28-11-2017, 04:29
RE: Nasze zwierzaczki - przez Mikesz - 28-11-2017, 13:33
RE: Nasze zwierzaczki - przez DamaPikowana - 28-11-2017, 18:33
RE: Nasze zwierzaczki - przez sad_heart - 11-01-2018, 18:19
RE: Nasze zwierzaczki - przez LeCaro - 15-01-2018, 02:31



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości