Warsztat 136 - Sygnifikator
#2

Witaj MAGu, fajnie, że utworzyłaś nowy warsztat Rotfl

Do Twoich pytań zrobię podwójne sprawdzenie i na tej podstawie wytypuję dwie karty:

1a. Bezpośrednia sugestia kart (1 karta): 8 kielichów
1b. Karty naprowadzające, opisujące cechy przedstawione przez sygnifikator (3 karty): Sąd Ostateczny, król denarów, królowa buław

(zawracanie kart do talii)

2a. Bezpośrednia sugestia kart (1 karta): 8 denarów
2b. Karty naprowadzające, opisujące cechy przedstawione przez sygnifikator (3 karty): 9 denarów, 6 mieczy, Świat

Twój przeszły sygnifikator mówił o chęci zamknięcia jakieś etapu w życiu i odejścia od przeszłości (Sąd niejako potwierdza mi tę 8 kielichów). Ja bym jednak chciał się ograniczyć do figur dworskich. Król denarów wskazuje mi na osobę stateczną, rozporządzającą majątkiem, o wysokiej pozycji, raczej starszą. Królowa buław z kolei to towarzyska optymistka, w średnim wieku, ale może wygladać na mniej niż ma. Sądzę, że ewentualny znak zodiaku może wskazywać jedna z tych kart, prędzej król denarów, może to Koziorożec. Kieruję się w żywioł ziemii. Pozycja to prawdopodobnie rycerz skoro tyle zmian.

Twój obecny sygnifikator pokazuje Cię jako osobę, która coś osiągnęła, dotarła do realizacji swych planów w wyniku podróży (nie ważne czy dosłownie czy mentalnie). 9 denarów wskazuje na kwestie materialne, piękno, urodę, a także osobisty sukces. 6 mieczy to zmiana myślenia, rozszerzenie światopoglądu, szukanie nowych pomysłów. Świat to ukoronowanie starań, dotarcie do ostatecznego celu w określonym etapie życia. Jesteś teraz jakby "pełna" (spełniona, ale też kompletna).

Ciekawe jeszcze, że na pierwszy sygnifikator wychodzi Sąd Ostateczny, a na drugi Świat, to sugeruje jakby jeden awansował w drugi.

Odpowiedź:
1. 8 kielichów lub rycerz denarów.
2. 8 denarów lub królowa denarów.


Powiem szczerze, że to trudny warsztat. Słabo czuję swoje karty.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości