Nowy Rok Numerologiczny 2016/2017
#22

Ja myślę Le Caro, że w tym 3-cim nie o samo szczęście chodzi, bo szczęśliwym się bywa- zresztą tak samo jak nieszczęśliwym, takie jest życie i przez to jest piękne bo daje możliwości ciągłego rozwoju. Ja myślałam bardziej o profitach, ostatnio zaczęłam odczuwać satysfakcję w życiu zawodowym - było ciężko jak to na początku jakiegoś przedsięwzięcia, a teraz widzę, że trochę okrzepłam, nie denerwuję się już tak, inaczej podchodzę, mam większe doświadczenie, umiejętności, potrafię sobie odpuścić i nie szukać na siłę rozwiązania bo i tak z doświadczenia wiem, że jak nie mogę znaleźć wyjścia to zawsze jakieś drzwi się same otworzą...i tak bym mogła wymieniać poszczególne sfery życia. Nawiasem mówiąc Luks "wstrzelił" się z tym postem w momencie kiedy od kilku dni robiłam bilans i uznałam, że jakoś łatwiej zaczyna mi się żyć, że z wieloma rzeczami się godzę, że moje wcześniejsze decyzje zaczynają owocować i, że częściej bywam szczęśliwa...Wcześniej jednak potrzebny był mi ten czas, czas na wgląd w siebie, na ogląd dotychczasowego życia, na wyciągnięcie wniosków i obranie nowej drogi...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości