Warsztat 137 - Matura
#15

Dziękuję Wam za miłe słowa. Buziak Jasne, każdy ma jakieś złe doświadczenia w życiu... i dla każdego są one najważniejsze. Dawniej miałam duży żal do tej kobiety, oczywiście... ale teraz myślę sobie, że nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Tak Bo równie dobrze mogłam wtedy zdać maturę, iść na studia i... na przykład wpaść pod samochód idąc do pracy parę lat później. W każdym razie to doświadczenie dało mi sporo materiału do przemyśleń. Tak

Luks, faktycznie ta interpretacja Kochankowie + 5 kielichów idealnie by tu pasowała... dokonanie trudnego wyboru i żal... 6 mieczy + Głupiec - można by zinterpretować jako pójście nową, inną drogą, rozpoczęcie czegoś od początku wymuszone przez przykre doświadczenia/okoliczności (dla mnie karta 6 mieczy to właśnie taka ucieczka w lepsze miejsce następująca po przykrej sytuacji z karty 5 mieczy) - tu chodziło o szpital. Więc myślę że Twoje karty dobrze pokazały. Uśmiech Zwróć uwagę jak podobne karty miał Nastek: 4 kielichy + Kochankowie (wybór którego nie ma się ochoty dokonać, wymuszony).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości