Warsztat 66 - Zawód
#4

Polece po kolei:

Z talii wypadł mi Wisielec:
A wiec wskzywałby na pracę, która wymagała jakiegoś poświęcenia, być może jakichś wyrzeczeń, Wisielec kojarzy sie z pracą trudną, nie każdy się do niej nadaje...z drugiej strony jednak Wisielec to także odzwierciedlenie innego swiata widzianego poprzez swoje wnetrze jak np. fotograf, muzyk,chemik, zawody zwiazane z woda.

I tu przechodzimy do sedna:
Zawód wyuczony: Król Mieczy + Pustelnik
Zawód wykonywany: Królowa Mieczy + Rydwan dociągnieta Siła

Z tych kart wynika, że mama pracowała w swoim zawodzie. Zarówno Król jak i Królowa mają podobną wymowę oraz to postacie siedzące a więc wygląda na to że miała wyuczoną i siedzącą pracę. Uśmiech Siła wskazywałaby raczej na pracę fizyczną lub wymagającą dobrej kondycji ew. na prace w służbie zdrowia lub na zawód 'kobiecy' Rotfl

Pierwszą rzeczą jaka mi się skojarzyła bez wyciągania kart była...krawcowa lub fryzjerka.
Te Miecze by potwierdzały, że miała w ręku nożyczki Oczko Do tego Pustelnik jako praca w skupieniu, może i odosobnieniu, pomagająca rozwijać swoje wnętrze lub uzewnętrzniać siebie np. trorząc piękne fryzury lub ubrania. Oczko

Natomiast Wisielec i Pustelnik wzięte do kupy mogą również wskazywać ze mama zajmowala sie osobami starszymi, może była pielegniarka i opiekowała się np. osobami starszymi w ich domu, ew. może musiała dojeżdżać do pracy kawał drogi?

Czyli reansumując: krawcowa, fryzjerka, pielęgniarka, muzyk, tancerz, plastyk, fotograf, chemik, pracownik wyższej uczelni, kosmetyczka, prawnik, badacz, fizyk Rotfl Z naciskiem na 3 pierwsze opcje. Rotfl

A tak na marginesie karty te wskazują, że masz mądrą mamę, cechuje ja tzw. życiowa mądrość w przebyciu różnych może niezbyt rodosnych życiowych doświadczeń...Słuchaj się mamy bo wie co mówi! Rotfl


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości