Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;)
#43

pierwszy kontakt to kiedy moja mama poszla do wrozki jakies 15 lat temu na targach medycyny naturalnej
i ja mowie co bedziesz lazic i kase wydawac na takie glupoty
ale jak mama wyszl i mi sie wypytywala o chlopa co kolo mnie jest ze jest niewlasciw yiu zebym uwazala na niego to sie wystraszylam- byl taki jeden debil ale wiedzialam ze to nic dobrego ale ukrywalam go przed mama - oczywiscie wszytskiemu zaprzeczylam ze cos jj sie pomylilo chyba...
i za ok rok poszlam sama - mialam szczescie bo pierwsze 2 wrozki na ktore w zyicu trafilam to byly prawdziwe tarotowe caryce nie zadne naciagaczki!
duzo mi pomogly- przepowiednie sie sprwdzily Uśmiech
a cale to zdarzenie dalo mi do mylsenia jak to jest ze one to wiedzialy? ???? co to ten tarto? a jakie bylo moje zdziwienie ze to w ksiegarni mozna kupic hahahah
PRZELOM to era stacji ezo tv i tam bylo takie forum - i to byl moj poczatek.....

podobnie jak slawek 88 - duzo inspiracji i fascynacji przesiąkłam od tarocistki danuty ( nota bene korzystam z niej w podbramkowych sytuacjach w zyciu ) i joanna stawińska. obie te panie to moje boginie trotowe!
zadne ksiazki w ktorych opisy z kosmosu chyba sa....
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez aisha - 14-08-2013, 01:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Artur - 18-04-2017, 12:24
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Le Stelle - 18-04-2017, 16:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez tarot55557 - 02-01-2018, 14:29
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Intense - 24-04-2019, 14:55
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Szoko - 12-03-2024, 08:50
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Leszczyna - 27-03-2024, 14:37
Początki z Tarotem - przez Wiedźma88 - 28-11-2017, 14:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości