Astrologia, a uzdolnienia muzyczne
#11

Ja rozumiem o co ci chodzi. Uśmiech Jak najbardziej gdybyśmy dostali rozpiske w punktach o naszej osobowości to nie byłoby potrzeby rozwoju.
Nie skupiam sie na talencie, to mnie po prostu ciekawi. Interesuje mnie jakie poszczególne znaki dają wygląd, albo jakie mogą dać uzdolnienia. Nie widze w tym nic złego.

Nie szukam nigdzie łatwych rozwiązań. Chyba chodzi Ci o to, ze bardzo dużo o wszystko pytam. To akurat jest fakt, ale nie pytam o to samo, ale o różne aspekty mojego życia. Cudownych rozwiązań nie dostałem i nie dostane, każda rada opiera sie na pracy nad sobą, więc raczej nie szukam prostej drogi. Doskonale wiem, ze Tarot nie pokazuje drogi najprostszej, ale najlepszą dla mnie.

Ten talent - ja mam na myśli tendencje. To jest naturalnie niemożliwe, aby każdy miał ten sam talent. Chodziło mi o to, ze byłoby interesująco jakby z horoskopu można było odczytać jakiś kierunek, w którym mamy uzdolnienia. To by nie przeczyło twoim poglądom. Mogłabyć rozwijać sie w innym kierunku i pójść z mapą w nieznaną trase. Ale mogłabyś to odkrywać nieznane i kształcić to co pewne. NIe ma tu żadnych sprzeczności. Człowiek ma wolną wole.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości