Talizmany i amulety
#9

Teoretycznie można nosić więcej jak jeden talizman czy amulet ale należy według mnie należy być ostrożnym. Proponuję zacząć od jednego takiego przedmiotu.Sama mam sporo amuletów i talizmanów, wykonanych ze srebra. W różnej formie, są to pierścienie, wisiorki, zawieszki do bransoletki. W zależności od potrzeb noszę od jednego do trzech naraz. Staram się nie przesadzić bo jest opinia, że takie nagromadzenie symboli może wprowadzić chaos energetyczny. Proponuję z czasem zrobić test, założyć dwa na raz , wtedy sprawdzisz jak się czujesz i czy one jakoś ze sobą współgrają. Myślę, ze intuicja podpowie Ci jak dobrać te właściwe. Z moich doświadczeń wynika, że takie przedmioty ładnie się uzupełniają jeśli pochodzą z tego samego kręgu kulturowego- Pierścień Atlantów z Krzyżem Atlantów. Jest parę teorii na ten temat, jedni zalecają nie nosić więcej jak jeden taki przedmiot przy sobie, inni uważają że nie ma takich ograniczeń. Ja uważam, że jest jakaś granica. Przeważnie rozdzielam je na sobie, tzn noszę jeden wisiorek do tego czasami dokładam jeden pierścień albo jedną zawieszkę. Nie zalecam Ci nosić jednocześnie np. dwóch wisiorków, od razu poczujesz ciężar na szyi Uśmiech taki dosłowny z racji wagi przedmiotów i w przenośni, bo tego będzie zwyczajnie za dużo. Jedynym talizmanem, który według moich obserwacji nie lubi "konkurencji" jest Gwiazda Arcygamy.
Przed udaniem się na spoczynek zdejmujemy obowiązkowo wszystkie takie ozdoby. Tej zasady przestrzegam Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Amulety, talizmany - przez intenso - 20-03-2018, 23:28



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości