Bardzo proszę o pomoc
#4

W dziecinstwie najwazniejsze dla ciebie osoby majace na ciebie wplyw byly duzo starsze od Ciebie (dziadek, babcia, wujek lub duzo starsze rodzenstwo). Niestety byl to wplyw bardzo negatywny: swiadczacy o czestym karaniu , przemocy fizycznej lub psychicznej.Bylas zabawka w ich rekach i czesto Cie wykorzystywano wbrew Twojej woli...Zostawilo to glebokie urazy psychiczne w Twoim umysle (brak rodzicow lub kogos kto by sie stawil w Twojej obronie)...

To jest prawda byłam dzieckiem często karanym za coś czego nie zrobiłam w rodzinie byłam uważana za czarną owcę poza tym rodzice szczególnie moja mama znęcała się nade mną psychicznie porównując stale z innymi dziećmi...

Eremita na poz. drugiej potwierdza ze jestes osoba bardzo inteligentna ,ale samotna i stronisz od ludzi

To również jest prawdą po latach słuchania jaka to jestem ble a inni cacy zamknęłam się na innych i zaczęłam uciekać w swój własny świat zamknęłam się w sobie przestałam ufać ludziom tak zresztą jest do tej pory...

polaczenie Eremity i Wisielca to DAR ezoteryczny - wiec uczac sie i rozwijajac w tym kierunku dobrze poznasz sama siebie -> jest to zgodne z karta 7 (Ksiezyc - zadanie na to wcielenie, bardzo kobieca karta notabene) - rozwijanie swojej intuicji w polaczeniu z karta Papieza na pozycji 6 - dary nadswiadomosci to przykaz rozwoju i koniecznosci nauczania innych poprzez ezoteryke bo masz ku temu wielkie zdolnosci....Jest to swiadome doswiadczanie swojego wnetrza poprzez neptunianska karte Wisielca (karta osobistych doglebnych przezyc i doswiadczenia zyciowego).

To również jest prawdą zaczęłam szukać siebie w astrologii i tym się zajmuję od 3 lat... pomagam również innym w zrozumieniu samych siebie i celu ich życia to zadziwiające ile rzeczy można się o sobie dowiedzieć z małego kółeczka który jest Twoim horoskopem.

Przejdzmy teraz do karty z pozycji 4. czyli Diabel - to najtrudniejsza karta w portrecie , a szczegolnie na tej pozycji...wlasnie dlatego chce Ci pomoc bo widze ze jakos chetnych do tej pory nie bylo...Jest wiele odcieni tej karty ale w najgorszym i najbardziej zlym przejawie mowi ona o przemocy seksualnej, uzaleznieniach starszych od Ciebie z czasow dziecinstwa , przemocy brutalnej, fizycznej itp. Takie urazy zostawiaja slady w psychice bardzo glebokie a Ja nie smiem ich sugerowac bo Ty wiesz to najlepiej...

Będąc dzieckiem a dokładnie mając 6 lat byłam często molestowana seksualnie przez kumpli mojego ojca do tej pory nie potrafię się z tym uporać. Mam problemy z tym co pisałaś zaakceptowaniem samej siebie czuję się brudna i zbrukana ale te przeżycia na szczęście mam już za sobą i wolę do nich nie wracać... choć to wymaga ode mnie nie lada wysiłku...

Rownowaga - czyli szczegolny dar obiektywizmu ludzi pracujacych z innymi poprzez kontakt psychologiczny (tarot, mantyka ,psychoterapia itd..). Poniewaz punkt rownowagi harmonii psychicznej jest karta nr.12 - tu - X Kolo Fortuny wiec dochody uzyskiwane z tego tytulu beda Cie bardzo satysfakcjonowaly i sprawia Ci szczegolna radosc z niesienia pomocy innym...

Często myślę o tym by zostać psychologiem i móc pomagać innym mam bardzo dobrą intuicję czasami myślę że widzę więcej niż ktokolwiek inny...

Podwojna karta Cesarzowej w poz. 9. i 11 to znak ze Ty juz z problemem braku akceptacji wlasnej kobiecosci mialas do czynienia juz w poprzednich wcieleniach...Dlatego tez Ksiezyc w poz. 7. oraz Wisielec w pozycji 15 oraz 5 potwierdzaja ze TY musisz sie z tym problemem uporac SAMA....Nikt nie moze Ci pomoc z zewnatrz jesli Ty te pomoc bedziesz odrzucac , a wszczegolnosci nieakceptowac siebie jako wartosciowego czlowieka...

Wiele osób próbowało mi pomóc ale ja nie przyjmuję ich pomocy... często w domu od rodziców słyszę jaka to jestem bezwartościowym zerem i gównem że nic w życiu nie osiągnę tak jest od lat w końcu chyba sama zaczęłam w to wierzyć...

Nie poddawaj sie!!! BEDZIESZ CESARZOWA JESZCZE ZA ZYCIA OBECNEGO>>>>musisz tylko miec odwage rozpoczac droge ku swiatlu i nie zamykac sie w kokonie Wisielca

Droga Hyacynt nie zamierzam się poddawać ani mi się śni odrobię swoją karmę już wiem o sobie więcej niż przypuszczałamUśmiech

Zycze Ci z calego serca zwyciestwa, bo widzisz sie jako osoba bardzo Silna ----Tak Tak , to Cesarz na pozycji 13...a inni widza Cie jako osobe o bardzo twardym i zasadniczym systemie wartosci (pozycja 14 XX Sad Bozy) ...

To prawda wiele w swoim krótkim życiu przeszłam i nie życzę nikomu takich przeżyć uważam się za bardzo silną i zdecydowaną kobietę dam radę od zawsze mogłam liczyć tylko na siebie... dużo osób uważa mnie za pewną siebie kobietę wartościową z zasadami i nie dającą sobie w kaszę dmuchać...Uśmiech Coś w tym jest...

Hyacynt dziękuję Ci bardzo serdecznie za czas który mi poświęciłaś i trafną interpretacjęUśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości