#2

Zwracam się z uprzejmą prośbą o całkowite, definitywne usunięcie mojego konta wraz z wszelkimi danymi (choć zbyt wiele ich nie podałem) z moją osobą związanymi. Będę do Państwa zaglądał z uwagi na wiele ciekawych materiałów i informacji, jakie mogłem tutaj znaleźć i poznać. Z chęci udzielania się na Państwa Forum zostałem dość szybko wyleczony po chęci udzielenia pomocy jednemu z Forumowiczów. Jestem osobą niezwykle empatyczną, stąd nieodparta chęć niesienia pomocy każdemu, kto o nią skłonny jest poprosić. Założyłem sobie, że jeśli pojawią się negatywne przekazy kart, to nie zabiorę głosu z uwagi na fakt odpowiedzialności za losy drugiego człowieka. Z uwagi na fakt pozytywnego przekazu, jaki się pojawił, zdecydowałem się, po pewnej walce stoczonej z samym sobą, swą interpretację przekazać Autorowi zapytania. Sam fakt, iż napisanie tamtego postu zabrało mi kilka godzin pisania (widzę zaledwie na jedno tylko oko i to w zaledwie 20 procentach) świadczy o tym, jak bardzo zależało mi na dobru owego Forumowicza. Mam na imię Darek i mam ukończone 46 lat. Jestem do bólu poważnym człowiekiem, dlatego zdecydowałem się na opuszczenie Państwa Forum. Jak widać, nie pasuję do TEGO świata, czego w swym życiu wielokrotnie już doświadczyłem. Za godziny spędzone na zapoznawaniu się z przeróżnymi materiałami i informacjami serdecznie Państwu dziękuję. Ze swej strony życzę Państwu wszelkiej Pomyślności.
Z poważaniem i z wyrazami szacunku - Marzyciel.

No cóż, z regulaminami spotkasz się na każdym Forum...
A takie, które Ci przedstawiłam, obowiązuje na naszym Forum...
i szkoda, ze tak szybko rezygnujesz...
Proponowałam Ci udzielanie się w innych watkach tarotowych, gdzie można naprawdę  poznawać/szlifować interpretację kart tarota...
 Konto będzie usunięte za 7 dni, wiec masz czas na zmianę swojej decyzji...liczę na to
Moderator Krystyna

Zarejestrowany: 07-03-2017, 09:58
Ostatnio aktywny: 26-03-2017
Liczba postów: 2
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Witam - przez Marzyciel - 26-03-2017, 16:51
Witam - przez Marzyciel - 26-03-2017, 19:10
Witam - przez Marzyciel - 27-03-2017, 12:53



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości