Wątek zamknięty

Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:)
#7

Nie masz pojęcia o czym mówisz. Przykro mi, bo ja akceptuję Wasz świat, którym jest "Tarot" takim jakim jest i go nie oceniam, bo go nie rozumiem, gdyż nie jestem Wami i nie mam Waszej wiedzy wynikającej z doświadczenia i praktyk. Siłą rzeczy oczekuję tego samego w zamian, zwłaszcza, że prosiłem TYLKO wróżbę, której teraz zresztą już i tak nie chcę. 

Pod filmikiem był komentarz, który bardzo przykuł moją uwagę

"it is better not to speak, rather speaking with incorrect knowledge about the subject."

Sprawiasz wrażenie, że wiesz lepiej, co przeżywam, choć Twoja wiedza o kundalini została znaleziona w internecie, gdzie prawda miesza się nieustannie z fikcją. Przykre, ze wciąż trafiam na ludzi, którzy swoją opinię wyrabiają na opinii innych. Obejrzałem filmik i widzę, że wyniosłaś zupełnie inne wrażenia, niz ja, gdyż zupełnie nie pasuję on do Twojego komentarza.

Mam nadzieję, że ten post nie zostanie odebrany, jako forma jakiegokolwiek ataku, bo jedyne, co mną motywuję, kiedy wysyłam tego posta to silny smutek wynikający z faktu, że zostałem oceniony i zaszufladkowany, zamiast zaakceptowanym, takim, jakim jestem.

Proszę o skasowanie tematu.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 13-04-2019, 02:39
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 15-04-2019, 23:53
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Linari - 16-04-2019, 02:46
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 16-04-2019, 12:09
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 21-04-2019, 22:52
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Linari - 22-04-2019, 06:16
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Filavandriel - 22-04-2019, 23:52
RE: Prośba o wróżbę w sprawie duchowej:) - przez Linari - 25-04-2019, 05:27



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości